Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Tréner Lipták na Považí končí

Sportnet|Publikované 5. dec 2006 o 00:00

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Hádzanárov Považskej Bystrice už v novom roku nepovedie tréner Martin Lipták. Obhajcovia majstrovského titulu v sobotňajšom stretnutí 14. kola extraligy podľahli v Bratislave ŠKP 35:36, čo bola ich štvrtá prehra v aktuálnom ročníku ...

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Hádzanárov Považskej Bystrice už v novom roku nepovedie tréner Martin Lipták. Obhajcovia majstrovského titulu v sobotňajšom stretnutí 14. kola extraligy podľahli v Bratislave ŠKP 35:36, čo bola ich štvrtá prehra v aktuálnom ročníku súťaže.

"Moja trénerská stolička sa zatriasla už predtým, minulú stredu som dostal výpoveď. Družstvo ešte povediem v ďalších dvoch kolách a potom v Považskej Bystrici končím," povedal pre TA3 Lipták .V tíme pôsobil od sezóny 2005/2006, v ktorej sa jeho zverenci stali majstrami Slovenska.

Ukončenie spolupráce s trénerom vysvetlil riaditeľ klubu Dušan Tonkovič na oficiálnej internetovej stránke MŠK: "Hra a disciplína mužstva nezodpovedala našim predstavám. Vedenie ukončilo pôsobenie trénera Liptáka k 31. decembru." Meno nového kouča nie je známe. (sita)

Súvisiace články