Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Topoľčany - Sečovce 30:24

SITA|Publikované 20. sep 2006 o 18:36

BRATISLAVA 20. septembra (SITA) - Súhrn výsledkov stredajších zápasov 3. kola extraligy mužov v hádzanej:

HC THP Topoľčany - ŠKP Sečovce 30:24 (14:8)

Najviac gólov: Vlčko a Klačanský po 8 - Frajkor 8/4, Nagy 5

Pok. hody: 3/0 - 4/4, vylúčení: 6 - 5, ČK: Hodál - Meluš (obaja za 3 vylúčenia), rozhodovali: Sivák a Dvorský (obaja SR), 400 divákov

Zápas bol jednoznačnou záležitosťou Topoľčian, ktoré v 44. minúte viedli už 26:11. Potom dal domáci tréner Dezider Jakubička príležitosť aj hráčom z lavičky, čo Sečovce využili na zníženie náskoku Topoľčian. V drese HC THP zachytal výborne Handel.

ŠKP Bratislava - TJ Štart Nové Zámky 29:25 (11:11)

Najviac gólov: Volentics 12/6, Fekete 4 - Peťko 6/4, Bačík 4

Pok. hody: 6/6 - 6/5, vylúčení: 7 - 9, ČK: Piteľka (ŠKP) za faul - Ivanov (N. Zámky) za 3 vylúčenia, rozhodovali: Kadlubík a Struhár (obaja SR), 200 divákov

Prvý polčas bol vyrovnaný, policajti viedli väčšinou o gól a súper im nedovolil zvýšiť náskok. O osude stretnutia sa rozhodlo v druhej polovici II. polčasu, keď hráči ŠKP získali trojgólový náskok a udržali si ho až do konca.

1. MHK Košice - Tatran Prešov 25:24 (12:8)

Najviac gólov: Faith 7/1, Petraško 3 - Tumidalský 7, Huňady 6

Pok. hody: 2/1- 2/1, vylúčení: 3:2, ČK: Mazák (Košice) za hrubosť, rozhodovali: Baďura a Ondogrecula ml., 350 divákov

V kvalitnom stretnutí boli Košičania o čosi lepším tímom a v šlágri kola zvíťazili tesným jednogólovým rozdielom.

MŠK Hlohovec - MŠK SIRS Považská Bystrica 32:34 (13:17)

Najviac gólov: Struhár 10, Masaryk 9 - Toms 9/2, Trabelssie, P. Zaťko a Mažár po 4

Pok. hody: 2/1 - 2/2, vylúčení: 4:11, ČK: P. Zaťko a Mažár (obaja P. Bystrica) za 3 vylúčenia, rozhodovali: Barborík a Rondoš, 200 divákov

Hlohovec začal v I. polčase ustráchane, jeho hráči si zle prihrávali. Po I. polčase domáci prehrávali o 4 góly, avšak po prestávke náskok hostí stiahli. Štyri minúty pred koncom Struhár pri vedení hostí o 3 góly nepremenil sedmičku a bolo definitívne rozhodnuté. Diváci videli zaujímavý a bojovný duel.