Jamrichovú nerozhodilo ani dlhé čakanie. Suverénne postúpila do ďalšieho kola

Duel bol rozdelený na dva dni.

Wimbledon 2024

Dvojhra junioriek - 2. kolo:

Renáta Jamrichová (SR-1) - Noemi Basilettiová (Tal.) 6:2, 6:1

LONDÝN. Slovenská tenistka Renáta Jamrichová triumfovala v 2. kole juniorskej dvojhry na grandslamovom turnaji Wimbledon 2024.

Na londýnskej tráve zdolala Talianku Noemi Basilettiová v dvoch setoch 6:2 a 6:1.

Jamrichovej zápasy poznačuje nepriaznivé počasie. Duel mala dohrať už v utorok, keď sa mal začať zápas presne na poludnie.

Štart bol však presunutý na podvečer, Jamrichová zvládla prvý set, no na začiatku toho druhého organizátori zápas preložili na ďalší deň.

Slovenská tenistka tak dohrávala duel v stredu poobede a dlhá pauza ju nerozhodila. Po niekoľkých minútach dokráčala k suverénnej výhre aj v druhom sete.

Domov»Tenis»Jamrichovú nerozhodilo ani dlhé čakanie. Suverénne postúpila do ďalšieho kola