Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Tatar o trénerovi: Babs je na mňa tvrdý, ale myslí to dobre

Tréner Detroitu Red Wings Mike Babcock. (Autor: TASR/AP)
SITA|Publikované 30. nov 2014 o 06:40

Tatar, ktorý v pondelok oslávi 24. narodeniny, dosiahol v 10 zápasoch 10 bodov.

NEW YORK. Za výkonnostným progresom a zlepšenou produktivitou Tomáša Tatara v porovnaní s úvodom tejto sezóny je aj tvrdý prístup od trénera Mika Babcocka. Kouč Red Wings volí smerom k Dubničanovi oveľa prísnejšie slová ako k iným zverencom.

Tatar, ktorý v pondelok oslávi 24. narodeniny, dosiahol v posledných desiatich zápasoch desať kanadských bodov. Slovák vie, že prioritou jeho trénera sú víťazstva. V súčasnosti hrá tak, ako od neho kouč Babcock očakáva počas celého roka.

"Som naňho tvrdý, ale zároveň viem, že to akceptuje a nechá si poradiť. Na moje slová reaguje správne. Každý si vyžaduje iný prístup. Tatar je hráčom s výbornými hokejovými zručnosťami a je predurčený strieľať góly. Chceme od našich hráčov, aby ukázali odhodlanie skórovať a zároveň aj zabraňovať súperom dávať góly," vyhlásil pre Detroit Free Press Babcock.

Tatar akceptuje metódy svojho trénera, keďže majú viesť k jedinému - víťazstvám tímu.

"Babs je na mňa tvrdý, ale myslí to dobre. Pre mňa je to však plus, vždy sa mi snaží pomáhať. Niekedy je to s ním naozaj ťažké, ale pozná spôsob, ako ma so mnou pracovať, čo oceňujem. Je to dobrý tréner, náš tím je pod ním úspešný a ja to rešpektujem," vyhlásil pre Detroit Free Press Tatar.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.