Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

Nielen Anglicko, Španielsko a Nemecko. Na DIGI Sport sa vracia talianska Serie A

(Autor: DIGI Sport)
DIGI Sport|4. júl 2018 o 13:00

DIGI Sport získal práva na Serie A na najbližšie tri sezóny.

BRATISLAVA. Cez leto prišla o prestížnu Ligu majstrov, ktorú bude vysielať nový kanál Orange Sport. Napriek tomu vám televízia DIGI Sport i v novej sezóne ponúkne výkony najlepších hráčov a najlepších klubov sveta.

Menoslov špičkových svetových futbalových súťaží (anglická Premier League, španielska La Liga, nemecká Bundesliga) rozšíri na tri ročníky aj talianska Serie A, ktorá sa na obrazovky DIGI Sport vracia po troch rokoch.

Ďalšie novinky môžete sledovať na webe televízie DIGI Sport alebo na jej facebooku.

Diváci uvidia zápolenia klubov ako Neapol, Inter Miláno, AC Miláno, AS Rím či Lazio, ktoré sa pokúsia v ceste za ďalším titulom zastaviť slávny Juventus. Turínčania ovládli taliansku najvyššiu súťaž sedemkrát za sebou.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia slovenských a českých futbalistov, ktorých by sa na talianskych trávnikoch mohlo objaviť až dvanásť.

Slovenské farby v Serii A by mali hájiť Milan Škriniar, Marek Hamšík, Norbert Gyömbér, Martin Valjent, David Hancko a Samuel Mráz, tie české Patrik Schick, Jakub Jankto, Antonín Barák, Ladislav Krejčí, Martin Graiciar a Stefan Šimič. Navyše, na svoju šancu čaká v juniorských tímoch aj viacero mladíkov.

"Osobne sa na návrat Serie A veľmi teším. Máme v nej tie najväčšie hviezdy ako Patrick Schick, Marek Hamšík či Milan Škriniar, a navyše pribúdajú aj nové tváre," vyjadril sa generálny riaditeľ DIGI Slovakia Marcel Šatanek.

Nová sezóna elitných futbalových súťaží štartuje už v závere tohto leta a Serie A nebude jedinou novinkou vo vysielaní DIGI Sport. O ďalšej sa dozviete o týždeň v stredu 11. júla o 13:00.

Televízia DIGI Sport je partnerom denníka SME.

Súvisiace články