Sobota, 6. marec, 2021Meniny má Radoslav, Radoslava

Šupler odmietol ponuku a v Rige končí

Július Šupler (Autor: sita)
SITA|Publikované 29. mar 2011 o 17:34

Slovenský hokejový tréner Július Šupler, ktorý v uplynulých troch sezónach viedol v Kontinentálnej hokejovej lige lotyšský klub Dinamo Riga, odmietol v utorok ponuku na predĺženie zmluvy a oznámil odchod z Rigy.

RIGA. V blízkej budúcnosti by mal oznámiť meno nového klubu v KHL, na ktorého lavičke bude pokračovať v kariére. Najväčším kandidátom na jeho služby sa javí CSKA Moskva.

"Vedenie Dinama mi ponúklo predĺženie mojej zmluvy za rovnakých podmienok, aké som mal v uplynulej sezóne. Poďakoval som sa vedeniu klubu za dôveru, ktorú som z ich strany cítil počas celých troch sezón aj v čase, keď naše výsledky neboli najlepšie."

"Ďakujem aj hráčom, realizačnému tímu, aj administratíve klubu. Hokejový tím nie je jednoduchá záležitosť, každý ma svoju zodpovednosť a hoci to ľudia zvonku často nevidia, každý má svoj podiel na úspechu. Moja mimoriadna vďaka patrí fanúšikom, ktorých pokladám za najlepších v Európe a možno aj na svete."

"Takých fanúšikov nemá žiadny klub v KHL a nedá sa pri nich hrať zle. Riga navždy zostane mimoriadnym spôsobom zapísaná v mojom srdci a nikdy nezabudnem na uplynulé sezóny. Prišiel však čas pohnúť sa ďalej za novou výzvou. Preto som sa rozhodol nepokračovať vo svojej práci v Diname Riga. Tím, kde budem pôsobiť v budúcej sezóne, oznámim v blízkom čase, pretože ešte treba vyriešiť niekoľko detailov," skonštatoval pre klubovú stránku Dinama Riga už bývalý tréner Július Šupler.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články