Stoch skóroval proti Bursasporu

SITA|12. dec 2011 o 21:05

V pondelkovom stretnutí 15. kola najvyššej tureckej futbalovej súťaže zdolalo Fenerbahce Bursaspor 2:0.

Slovenský futrbalový reprezentant Miroslav Stoch pokračoval aj v pondelok v zlepšených výkonoch v drese jeho Fenerbahce Istanbul.

V zápase 15. kola tureckej futbalovej ligy poistil víťazstvo úradujúceho majstra 2:0 na pôde Bursasporu gólom v 84. minúte. V tíme zdolaných odohral 90 minút ďalší Slovák Stanislav Šesták.

Výsledky pondelkových stretnutí 15. kola najvyššej tureckej futbalovej súťaže Süper Lig:

Kayserispor - Karabukspor 2:0 - Peter Pekarík (Kayserispor) nefiguroval v zápise o stretnutí

Sivasspor - Manisaspor 2:2

Bursaspor - Fenerbahce 0:2 - Stanislav Šesták (Bursaspor) a Miroslav Stoch (Fenerbahce) odohrali celý zápas, Stoch strelil v 84. min druhý gól svojho tímu.