Utorok, 7. decembra, 2021Meniny má Ambróz

Fortuna liga: Derby Spartak Trnava - Slovan Bratislava predčasne ukončili

FC Spartak Trnava vs. ŠK Slovan Bratislava: ONLINE prenos zo zápasu Fortuna ligy. (Autor: TASR - Lukáš Grinaj)
Sportnet|17. okt 2021 o 12:00 (aktualizované 17. okt 2021 o 18:09)

Sledovali ste s nami online prenos zo zápasu 11. kola Fortuna ligy: FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava.

TRNAVA. Sledovali ste s nami šláger 11. kola futbalovej Fortuna ligy medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava

Ten sa však dnes nedohral. Na ihrisko vtrhli chuligáni a po dlhšom prerušení zápas rozhodcovia ukončili.

Sledovali ste futbal s nami.

ONLINE PRENOS: FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava (LIVE z Fortuna ligy 2021/2022 dnes, 11. kolo, nedeľa)


Fortuna liga  2021/2022
17.10.2021 o 17:00
Trnava
0:0
(0:0)
26' minúta
unfinished
Slovan Bratislava
Prenos
S konštatovaním, že sme namiesto skvelého zápasu videli veľkú hanbu na pôde slovenského futbalu sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok víkendu.
FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava, ONLINE z Fortuna liga dnes (11. kolo) | SPORTNETZápas je oficiálne ukončený, dnes sa nedohrá. Čo bude v najbližších hodinách a dňoch necháme na kompetentných.
Dlho sa už nič nedeje a informácií o ďalšom priebehu je málo. Aj keby sa dnes znova začalo, tak by bolo otázne, ako sa to na hráčoch po dlhej pauze odzrkadlí.
Stále sa nehrá a čakáme, čo bude. Nemáme definitívny verdikt, či sa bude môcť pokračovať ďalej.
FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava, ONLINE z Fortuna liga dnes (11. kolo) | SPORTNETSektor Slovana je prázdny, ale zvnútra tribúny sa ozvali poriadne rany. Fanúšikovia museli pustiť ďalšie delobuchy. No, dostať sa im cez usporiadateľov podarilo poriadne slušný arzenál.
FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava, ONLINE z Fortuna liga dnes (11. kolo) | SPORTNETŠtadiónom sa ozýva obrovský potlesk, pretože ťažkoodenci nabehli do sektora fanúšikov Slovana a vyhadzujú ich von zo štadióna.
Dôležité je podotknúť, že celá táto situácia vznikla v a pod sektorom hostí, ktorí aj teraz hodili nejakú svetlicu na ihrisku. Hlásateľ sa tiež už dlhšie snaží situáciu upokojiť, ale neúspešne. Hasiči hasia ďalšie svetlice na tribúne.
FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava, ONLINE z Fortuna liga dnes (11. kolo) | SPORTNETZdá sa, že fanúšikovia sa upokojili, lenže to nestačí. Momentálne všetci hráči odchádzajú z tunela a striedačiek do šatní!
Provokácie na tribúnach pokračujú, za rozhodcami dole zbehol tiež Ivan Kmotrík a niečo im hovoril, ale my nevieme čo.
Fanúšik, ktorý bol ošetrovaný, teraz opúšťa ihrisko. Smerovali za ním aj nosidlá, ktoré sa využijú.
Na ihrisko prišiel delegát zápasu Miroslav Bóc. Overil si situáciu a teraz s rozhodcami rieši ako ďalej.
Čakáme, stále sa nehrá. Hráči síce nie sú v šatni, ale stoja pri vlastných striedačkách. Medzitým je ihrisko takmer vyprázdnené, ostávajú na nich len lekári, pár ľudí z SBS a ten zranený fanúšik.
FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava, ONLINE z Fortuna liga dnes (11. kolo) | SPORTNETNa ihrisku je ošetrovaný jeden z divákov, ktorý tam ostal ležať. Ťažko povedať, čo presne sa mu stalo, keďže tam naraz nabehlo dosť ľudí.
K jednej z tribún už beží aj lekársky personál. Diváci sa postupne našťastie vytrácajú z hracej plochy.
FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava, ONLINE z Fortuna liga dnes (11. kolo) | SPORTNETHlavný arbiter Filip Glova posiela tímy do šatní. Po ihrisku behajú fanúšikovia, ktorí sa s najväčšou pravdepodobnosťou chcú aj pobiť. Aspoň niektorí určite. Padli tam údery, tak toto je poriadna hanba...
15
FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava, ONLINE z Fortuna liga dnes (11. kolo) | SPORTNETFanúšikovia teraz podľa všetkého prerušili zápas! Potyčka z tribúny sa preniesla na hraciu plochu, kde sa teraz nachádzajú fanúšikovia aj SBS, či polícia.
14
Stále sa nehrá, Matej Čurma je ošetrovaný na ihrisku. Ezekiel Henty síce vyzeral v poriadku, teraz aj on podstúpil procedúru, či mu netečie z hlavy krv.
13
Ezekiel Henty a Matej Čurma sa dostali do hlavičkového súboja, zrazili sa hlavami. Obranca Trnavy je na tom o dosť horšie, potrebuje ošetrenie. Nevyzerá to s ním dobre.
12
Jakub Grič síce mal priestor aj čas na strelu z nejakých 25 metrov, aj ju aj vyslal, avšak Adrián Chovan s pokusom do stredu bránky nemal problém.
11
Ezekiel Henty sa dostal pred šestnástku Trnavy, tam spadol a chcel si vypýtať faul. Nedovolený zákrok sa nepíska. Dopredu prešli domáci, Isa centrom nenašiel Ristovskiho.
10
Desať minút ubehlo. Oba tímy sa sústredia hlavne na precíznu defenzívu, nik nechce urobiť prvú chybu. Loptu majú častejšie pod kontrolou domáci hráči Trnavy.
9
Trnava vyvinula pressing a získala ním loptu. Prihrávku do pokutového územia na Ristovskiho okamžite odkopol preč Guram Kashia.
8
Lukáš Pauschek si dal pozor na dlhý pas do šestnástky Slovana, loptu hlavou odvrátil a vzápätí bol faulovaný Džaba Kankava.
7
Samuel Mráz nakopol loptu z vlastnej polovice ihriska na ľavé krídlo, kde nebol nikto z jeho spoluhráčov. Aut môže vhadzovať Matej Čurma.
6
Martin Bukata si prebral loptu v strede ihriska, na trávnik ho zozadu postrčil Jurij Medveděv. Trnava znova začne od stopérov.
5
Spartak Trnava pri lopte na vlastnej polovici ihriska. Domáci sa so založením akcie neponáhľajú a postupne si ju pripravujú.
4
Martin Škrtel odvrátil center smerujúci do šestnástky Trnavy. Po krídle prešiel dopredu Yusuf Bamidele Isa, namiesto centru prihral dozadu.
3
Filip Twardzik prečítal prihrávku pred jeho šestnástku, následne ešte hostia vyvinuli pressin, čo neviedlo k zisku lopty.
2
Slovan od úvodu s loptou na kopačkách. Snažil sa síce prejsť dopredu po ľavom krídle, nákop Božikova do týchto miest nebol presný a skončil mimo ihriska.
1
Najväčšie slovenské derby začína! Spartak Trnava nastupuje v bielom prevedení, hostia majú tmavomodré dresy. Poďme na to!
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

FC Spartak Trnava: Takáč – Čurma, Škrtel (C), Kóša, Twardzik – Bukata, Grič – Savvidis, Saymon, Bamidele Isa – M. Ristovski.
Náhradníci: Kamenár – Koštrna, Trajkovski, Tumma, Ramadan, Vlasko, Iván, Jones, Boateng.

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Medveděv, Kashia, Božikov (C), Pauschek – Zmrhal, Agbo, Kankava – Dražić, Mráz, Henty.
Náhradníci: Šulla – Abena, Rabiu, De Marco, Da Silva, Čavrić, de Kamps, Lichý, Hrnčár.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Súvisiace články