Smoliar Ryan Ellis si obnovil zranenie po 19 minútach od návratu

Oh My Hockey|16. nov 2021 o 12:38

Obranca Flyers Ryan Ellis si počas zápasu proti Dallasu obnovil zranenie v dolnej časti tela, informoval tréner Philadelphie Alain Vigneault.

Ellis pri prehre proti Stars odohral necelých 19 minút a obnovené zranenie ho opäť na istý čas vyradí z hry. Posudzované bude na týždennej báze. Pre tieto problémy vynechal bek predchádzajúcich deväť zápasov a čakanie na stály návrat do zostavy sa opäť predlžuje.

"Je tam nejaký problém, ale dúfame, že sa k tímu vráti v blízkej budúcnosti," oznámil tréner Vigneault v pondelok.

Ryan Ellis po výmene z Nashvillu odohral za Flyers dosiaľ iba štyri zápasy, v ktorých hral veľmi dobre, bodoval v každom, pripísal si päť bodov.

Tridsaťročný bek v minulosti vynechal viacero zápasov kvôli zdravotným problémom. Polovicu sezóny 2017-18 nehral kvôli operácii kolena, v sezóne 2019-20 absentoval takmer dva mesiace po otrase mozgu počas Winter Classic a aj minulý rok odohral iba 35 zápasov kvôli roztrieštenému kĺbu.

Problémy elitného obrancu komplikujú situáciu pre celý tím. Ich výkony sú premenlivé a Ellis bol posilou, ktorá mala výrazne pomôcť tímu. V 13 zápasoch majú 16 bodov a čakajú ich náročné domáce zápasy proti Calgary, Tampe a Bostonu.

Súvisiace články

Nachádzate sa tu: