Piatok, 14. mája, 2021Meniny má Bonifác

Slavia môže vyradiť Arsenal, Chára hrá v dobrých časoch (udalosti týždňa)

Bayern - PSG, Zdeno Chára, Slovan Bratislava. (Zdroj: Sportnet, TASR/AP)

To najlepšie, čo ponúknu najbližšie dni.

BRATISLAVA. Pokračuje play off Tipos extraligy. Počas týždňa zistíme, kto bude mať bližšie k postupu do finále. V nižšej Slovenskej hokejovej lige sa už dokonca rozhoduje o víťazovi.

Čakajú nás aj odvetné zápasy štvrťfinále Ligy majstrov a Európskej ligy.

Fanúšikovia NHL si tiež budú môcť v dobrých časoch dokonca dvakrát pozrieť zápasy legendárneho slovenského obrancu Zdena Cháru. V drese Washingtonu nastúpi aj proti svojmu bývalému klubu Bostonu.

Tenisová sezóna zas bude pokračovať ďalším prestížnym podujatím zo série Masters 1000, tentokrát na antuke v Monte Carle.

Na programe sú tiež viaceré cyklistické podujatia. Etapové preteky Okolo Turecka, Okolo Valencie aj atraktívna klasika Amstel Gold Race. 

Fanúšikovia motošportu sa dočkajú druhých pretekov F1 v tejto sezóne. Zvíťazí znova Lewis Hamilton? Alebo v Taliansku triumfuje niekto iný?

Okrem toho je na programe veľká porcia futbalových stretnutí. Tradične prídu na rad zápasy zahraničných líg, ale aj štvrťfinále Slovnaft Cupu. Prenosy zo zápasov II. ligy vám už tradične ponúkneme v závere týždňa na Futbalnete.

Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.

Pondelok (12. apríl)

FUTBAL

  • 19:00 West Bromwich – Southampton, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 20:30 Hoffenheim – Leverkusen, Bundesliga (DIGI Sport 2)
  • 20:45 Benevento – Sassuolo, Serie A (Digi Sport 3)
  • 21:00 Celta Vigo – Sevilla, La Liga (DIGI Sport 1)
  • 21:15 Brighton - Everton, Premier League (PREMIER SPORT)

HOKEJ

  • 18:00 Spišská Nová Ves – Žilina, 3. finálový zápas SHL (hockeyslovakia.sk)
  • 18:30 SKA Petrohrad – CSKA Moskva, play off KHL (Sport 1)

CYKLISTIKA

  • 12:00 Okolo Turecka – 2. etapa (Eurosport 1)

TENIS

  • 11:00 ATP Masters 1000 Monte Carlo, 1. kolo

ŠÍPKY

  • 20:00 Tipsport Premier League (Nova Sport 2)

Utorok (13. apríl)

FUTBAL

  • 13:30 FC Košice – AS Trenčín, štvrťfinále Slovnaft Cupu
  • 15:30 Zlaté Moravce – MŠK Žilina, štvrťfinále Slovnaft Cupu (RTVS Dvojka)

  • 21:00 Chelsea – Porto, Liga majstrov, odveta štvrťfinále (Orange Sport)
  • 21:00 Paríž St. Germain – Bayern Mníchov, Liga majstrov, odveta štvrťfinále (Orange Sport)

HOKEJ

  • 18:00 Spišská Nová Ves – Žilina, SHL - 4. finálový zápas (hockeyslovakia.sk)
  • 18:00 Zvolen - Slovan, Tipos extraliga, semifinále 1. zápas (RTVS Dvojka)

  • 18:00 Avangard Omsk – Ak Bars Kazaň, play off KHL (Sport 1)

CYKLISTIKA

  • 12:00 Okolo Turecka – 3. etapa (Eurosport 1)

TENIS

  • 11:00 ATP Masters 1000 Monte Carlo, 1. a 2. kolo

HÁDZANÁ

  • 18:45 GOG – Wisla Plock, Európska liga, štvrťfinále (Sport 1)
  • 20:45 Montpellier – Füchse Berlín, Európska liga, štvrťfinále (Sport 1)

ŠÍPKY

  • 20:00 Tipsport Premier League (Nova Sport 2)

Streda (14. apríl)

FUTBAL

  • 13:30 Banská Bystrica – Dunajská Streda, štvrťfinále Slovnaft Cupu
  • 15:30 Slovan Bratislava – FC Petržalka, štvrťfinále Slovnaft Cupu (RTVS Dvojka)

  • 21:00 Dortmund – Manchester City, Liga majstrov, odveta štvrťfinále (Orange Sport)
  • 21:00 Liverpool – Real Madrid, Liga majstrov, odveta štvrťfinále (Orange Sport)

HOKEJ

  • 18:00 Zvolen - Slovan, Tipos extraliga, semifinále 2. zápas (RTVS Dvojka)
  • 19:00 Örebro – Leksand, play off švédskej SHL (Sport 2)

CYKLISTIKA

  • 12:00 Okolo Turecka – 4. etapa (Eurosport 1)
  • 14:00 Okolo Valencie – 1. etapa (Eurosport 1)
  • 15:30 Brabantský šíp (Eurosport 1)

BASKETBAL

  • 17:00 Inter Bratislava - Lučenec, Niké SBL - štvrťfinále 1. zápas (huste.tv)
  • 19:00 Svit - Prievidza, Niké SBL - štvrťfinále 1. zápas (huste.tv)

TENIS

  • 11:00 ATP Masters 1000 Monte Carlo, 2. a 3. kolo

Štvrtok (15. apríl)

FUTBAL

  • 21:00 Slavia Praha – Arsenal, Európska liga, odveta štvrťfinále (ČT Sport)
  • 21:00 Manchester United – Granada, Európska liga, odveta štvrťfinále (Nova Sport 1)
  • 21:00 AS Rím – Ajax Amsterdam, Európska liga, odveta štvrťfinále (Nova Sport 2)
  • 21:00 Villarreal – Dinamo Záhreb, Európska liga, odveta štvrťfinále

HOKEJ

  • 18:00 Michalovce - Poprad, Tipos extraliga, semifinále 1. zápas (RTVS Dvojka)

CYKLISTIKA

  • 12:00 Okolo Turecka – 5. etapa (Eurosport 1)
  • 14:00 Okolo Valencie – 2. etapa (Eurosport 1)

TENIS

  • 11:00 ATP Masters 1000 Monte Carlo, 3. kolo

GOLF

  • 21:00 Turnaj RBC Heritage 1. deň (Eurosport 2)

Piatok (16. apríl)

FUTBAL

  • 20:30 RB Lipsko – Hoffenheim, Bundesliga (Digi Sport 1)
  • 21:00 Everton – Tottenham, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 21:00 Lille – Montpellier, Ligue 1 (Nova Sport 2)

HOKEJ

  • 17:30 Žilina - Spišská Nová Ves, SHL - 5. finálový zápas (hockeyslovakia.sk)
  • 18:00 Michalovce - Poprad, Tipos extraliga, semifinále 2. zápas (RTVS Dvojka)

CYKLISTIKA

  • 12:00 Okolo Turecka – 6. etapa (Eurosport 1)
  • 14:00 Okolo Valencie – 3. etapa (Eurosport 1)

TENIS

  • 11:00 ATP Masters 1000 Monte Carlo, štvrťfinále

GOLF

  • 21:00 Turnaj RBC Heritage 2. deň (Eurosport 2)

Sobota (17. apríl)

FUTBAL

  • 13:00 Angers – Rennes, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 13:30 Newcastle – West Ham, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 15:00 Sampdoria – Verona, Serie A (Digi Sport 2)
  • 15:00 Crotone – Udinese, Serie A (Digi Sport 6)
  • 15:30 Wolfsburg – Bayern, Bundesliga (Digi Sport 1)
  • 15:30 Mönchengladbach – Frankfurt, Bundesliga (Digi Sport 2)
  • 15:30 Union Berlín – Stuttgart, Bundesliga (Digi Sport 7)
  • 15:30 Freiburg – Schalke 04, Bundesliga (Digi Sport 8)
  • 15:30 Augsburg – Bielefeld, Bundesliga (Digi Sport 9)
  • 16:00 Wolverhampton – Sheffield United, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 17:00 Marseille – Lorient, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 18:00 Sassuolo – Fiorentina, Serie A (Digi Sport 2)
  • 18:30 Leverkusen – Kolín nad Rýnom, Bundesliga (Digi Sport 1)
  • 18:30 Chelsea – Manchester City, semifinále FA Cupu (Digi Sport 2)
  • 20:45 Cagliari – Parma, Serie A (Digi Sport 1)
  • 21:30 Athletic Bilbao – FC Barcelona, finále Copa del Rey (Sport 1)

  • 15:30 Slovan Bratislava – Trnava (RTVS Dvojka)
  • 17:00 Dunajská Streda – AS Trenčín
  • 17:00 Nitra – Senica
  • 17:00 Ružomberok – Pohronie
  • 17:00 Sereď – Michalovce
  • 11:00 Bardejov – Slovan Bratislava B, II. liga (Sportnet)
  • 16:30 FC Košice – Dubnica, II. liga (Sportnet)
  • 16:30 Komárno – Trebišov, II. liga (Sportnet)
  • 16:30 Liptovský Mikuláš – Podbrezová, II. liga (Sportnet)
  • 16:30 Poprad – Žilina B, II. liga (Sportnet)
  • 16:30 Púchov – Skalica, II. liga (Sportnet)

HOKEJ

  • 19:00 Slovan - Zvolen, Tipos extraliga, semifinále 3. zápas (RTVS Dvojka)

  • 18:35 Philadelphia – Washington, NHL (Nova Sport 1)

CYKLISTIKA

  • 12:00 Okolo Turecka – 7. etapa (Eurosport 1)
  • 14:00 Okolo Valencie – 4. etapa (Eurosport 1)

TENIS

  • 11:30 ATP Masters 1000 Monte Carlo, semifinále

BASKETBAL

  • 17:00 Lučenec - Inter Bratislava, Niké SBL - štvrťfinále 2. zápas (huste.tv)
  • 19:00 Prievidza - Svit, Niké SBL - štvrťfinále 2. zápas (huste.tv)

MOTOŠPORT

  • 15:00 Kvalifikácia na Veľkú cenu Emilia-Romagna F1 (Sport 1)

SNOOKER

  • 11:00 Majstrovstvá sveta - 1. kolo (Eurosport 2)
  • 15:30 Majstrovstvá sveta - 1. kolo (Eurosport 1)
  • 20:00 Majstrovstvá sveta - 1. kolo (Eurosport 1)

HÁDZANÁ

  • 17:45 Slovensko – Srbsko, kvalifikácia o postup na MS 2021 žien (Sport 1)
  • 20:00 Česko – Švajčiarsko, kvalifikácia o postup na MS 2021 žien (ČT Sport)

GOLF

  • 21:00 Turnaj RBC Heritage 3. deň (Eurosport 2)

UFC

  • 2:00 UFC Fight Night Whittaker vs Costa (PREMIER SPORT)

Nedeľa (18. apríl)

FUTBAL

  • 10:30 Šamorín – FC Petržalka, II. liga (Sportnet)

  • 12:30 AC Miláno – FC Janov, Serie A (Digi Sport 1)
  • 13:00 Paríž St. Germain – St. Étienne, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 14:25 Arsenal – Fulham, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 14:55 Atalanta – Juventus, Serie A (Digi Sport 2)
  • 14:55 Lazio Rím – Benevento, Serie A (Digi Sport 3)
  • 14:55 Bologna – Spezia, Serie A (Digi Sport 9)
  • 15:00 Brest – Lens, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 15:25 Dortmund – Brémy, Bundesliga (Digi Sport 1)

  • 16:00 Zlaté Moravce – Žilina, Fortuna liga (Orange Sport)

  • 16:55 Manchester United – Burnley, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 17:00 Bordeaux – Monako, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 17:55 FC Turín – AS Rím, Serie A (Digi Sport 3)
  • 17:55 Mainz – Hertha Berlín, Bundesliga (Digi Sport 1)
  • 19:25 Leicester City – Southampton, semifinále FA Cupu (Digi Sport 2)
  • 20:40 Neapol – Inter Miláno, Serie A (Digi Sport 1)
  • 21:00 Nantes – Lyon, Ligue 1 (Nova Sport 1)

HOKEJ

  • 16:00 1. zápas finále KHL (Sport 1)

  • 19:00 Slovan - Zvolen, Tipos extraliga, semifinále 4. zápas (RTVS Dvojka)
  • 18:00 Slovenská hokejová liga – prípadný 6. finálový zápas (hockeyslovakia.sk)

  • 18:05 Boston – Washington, NHL (Nova Sport 1)

CYKLISTIKA

  • 11:00 Amstel Gold Race – preteky žien (Eurosport 1)
  • 12:00 Okolo Turecka – 8. etapa (Eurosport 1)
  • 14:00 Amstel Gold Race – preteky mužov (Eurosport 1, ČT Sport)
  • 17:15 Okolo Valencie – 5. etapa (Eurosport 1)

TENIS

  • 14:30 ATP Masters 1000 Monte Carlo, finále

BASKETBAL

  • 19:05 New York Knicks – New Orleans, NBA (Nova Sport 2)

MOTOŠPORT

  • 14:00 Veľká cena Portugalska Moto GP (Nova Sport 1)
  • 15:00 Veľká cena Emilia-Romagna F1 (Sport 2)

SNOOKER

  • 11:00 Majstrovstvá sveta - 1. kolo (Eurosport 2)
  • 15:30 Majstrovstvá sveta - 1. kolo (Eurosport 2)
  • 20:00 Majstrovstvá sveta - 1. kolo (Eurosport 1)

GOLF

  • 21:00 Turnaj RBC Heritage 4. deň (Eurosport 2)

Súvisiace články