Nezvládli najmä druhú tretinu, Slovenky utrpeli na MS debakel

Momentka zo zápasu Kanada - Slovensko na MS v hokejbale žien 2022.
Momentka zo zápasu Kanada - Slovensko na MS v hokejbale žien 2022. (Autor: hokejbal.sk)
Sportnet|24. jún 2022 o 16:55

Deklasovala ich domáca reprezentácia.

MS v hokejbale žien 2022

Slovensko - Kanada 2:8 (0:1, 2:5, 0:2)

Góly: 29. Halušková (Šulíková), 29. Leskovjanská (Lopušanová, Šulíková) - 4. Wilsonová, 20. Bannonová (Jueová, Coozeová), 21. Bannonová (Upshallová, Desmierová), 24. McCannová (Upshallová), 27. Upshallová (Cerilliová, Wilsonová), 29. Clarková (Jueová, Fischerová), 31. Fischerová (Upshallová), 38. Jueová (Blombergová, Wilsonová)

MONTREAL. Slovenské reprezentantky v hokejbale zaznamenali na MS v kanadskom meste Laval svoju druhú prehru v základnej skupine.

Po tom ako nestačili na Češky a následne si poradili s Američankami i reprezentantkami Haiti, v piatok podľahli Kanade jednoznačne 2:8.

Slovenky po prvej tretine prehrávali 0:1, no v druhej časti ich manko výrazne narástlo. Vďaka dvojgólovej Bannonovej či napokon štvorbodovej Upshallovej vyhrávala Kanada v 29. minúte už priepastným rozdielom 6:0.

Slovenské hráčky ešte v druhej tretine dvoma gólmi skorigovali skóre, keď v priebehu 17 sekúnd presadili Romana Halušková a Emília Leskovjanská.

V tretej časti pridali domáce reprezentantky ďalšie dva góly.

Domov»Halové športy»Hokejbal»Nezvládli najmä druhú tretinu, Slovenky utrpeli na MS debakel