MS v hokejbale 2022: Slovensko šokujúco prehralo s Gréckom vo štvrťfinále

Slovensko vs. Grécko: ONLINE prenos z MS v hokejbale mužov 2022.
Slovensko vs. Grécko: ONLINE prenos z MS v hokejbale mužov 2022. (Autor: hokejbal.sk)
Sportnet|25. jún 2022 o 15:00 (aktualizované 25. jún 2022 o 22:30)

Sledovali ste ONLINE prenos z MS v hokejbale 2022: Slovensko - Grécko.

LAVAL. Hráči Slovenska a Grécka dnes hrali štvrťfinále MS v hokejbale 2022. Úradujúci majstri spod Tatier nečakane prehrali s outsiderom 3:4.

Slováci prehrali v skupinovej časti jeden zápas, Gréci mali na konte dve prehry.

Hokejbal ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Slovensko - Grécko (LIVE, hokejbal, ME v hokejbale mužov, štvrťfinále, dnes, sobota)

Majstrovstvá sveta mužov Štvrťfinále 2021/2022
25.06.2022 o 22:30
Slovensko
3:4
(1:2, 1:1, 1:1)
45' minúta
Ukončený
Grécko
Prehľad
Góly a asistencie: 11. Teplický (Svitana, Bobál), 30. Teplický (Oravec), 37. Bobál (Svitana, Oravec) – 4. Karvounaris (Tsingelis), 9. M. Barbas (Arkalis, S. Taskas), 23. Kuczmarski (Joshua Barbas), 41. Karvounaris.
Prenos
Odo mňa je to pre dnešok všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok sobotňajšej noci.

Do čítania, priatelia!
Veľké prekvapenie na úkor Slovenska. Piaty titul z majstrovstiev sveta po sebe nepridáme, Grécko sa dostáva do semifinále!

Vypadnutie vo štvrťfinále nečakal nik, z Kanady si domov medailu neprinesieme.
Koniec zápasu.
44:55
Loptička na zadnom mantineli, je koniec...
44:42
Teplický z pravého kruhu míňa bránu.
44:39
importantChaos pred Bitsakisom, ktorý odvrátil dve dorážky, stratil pritom prilbu! Rozhodcovia prerušili hru!
44:21
Loptička smeruje až do nášho pásma, strácame cenný čas.
44:10
Päťdesiat sekúnd do konca, potrebujeme streliť gól. Ak sa tak nestane, ako aktuálni majstri sveta skončíme predčasne už vo štvrťfinále.
44:10
importantTentokrát to už Grécko nezvládlo, píska sa zakázané uvoľnenie.

S ním si Gréci berú aj oddychový čas.
43:54
importantAž v tomto momente posiela do hry šiesteho hráča, Kučera na striedačke!
43:36
Gréci sa oslobodili, Kučera stále v bráne.
43:14
Rampáček za bránou Bitsakisa nevymyslel nič, čas bleskovo uteká.
43:00
Dve minúty do konca riadneho hracieho času.
42:34
Sme usadení v útoku, nie je nám to nič platné. Gréci sa poučili z bránenia.
41:47
My sme mohli rovnako skórovať z kontry, ale nezvládli sme finálnu fázu.
41:25
importantOddychový čas pre Slovensko!
41:25
importantKuczmarski osamotený pri ľavej žŕdke, Kučera vytiahol zákrok, ktorý nás drží v hre o semifinále!
40:54
40:54
goalGrécko dalo gól! Znovu prehrávame! PETER KARVOUNARIS so spoluhráčom unikli do brejku a Karvounaris zostal sám pred bránou. Neskutočné zakončenie, keď Grék vytiahol loptičku spomedzi nôh pod hornú žŕdku!
40:22
Loptička končí mimo hracej plochy, vhadzovanie v strednom pásme.
40:00
Päť minút do konca, napätie sa stupňuje.
38:49
Karvounaris sa z brejku natlačil pred Kučeru, bekhendom už nezakončil.
38:31
Dostávame Grékov pod tlak, budeme mať buly v útočnom pásme.
37:20
Razom je všetko inak. Sme na koni fyzicky aj psychicky. Potrebujeme však nadviazať na ranu z presilovky, pretože inak sa môže Grékom vydariť jedna strela a môže byť všetko tak, ako bolo pred 37. minútou.
36:32
36:32
goalSlovensko dalo gól! Prvý raz od štvrtej minúte je zase vyrovnané! Presilovka využitá po dvadsiatich sekundách. Svitana nabil na ľavý kruh, FILIP BOBÁL z prvej prestrelil Bitsakisa!

Asistencie: Patrik Svitana, Boris Oravec.
36:12
Vylúčenie v tíme Grécko:
Peter Karvounaris.
35:49
Sme vo výrazných problémoch. Bránime sa, sme ďaleko od ohrozenia súperovej brány.
35:05
Prečkali sme to najhoršie, klinická smrť je za nami. Pred nami desať minút na vyrovnanie a prípadné rozhodnutie v riadnom hracom čase.
33:57
Salajka vyhadzuje loptičku ďaleko od brány!
33:44
Veľká dráma pred Kučerom, Gréci hrajú presilovku slušne, no čo je podstatnejšie, tak bez gólov.
33:13
Kučera už s dvomi zákrokmi počas oslabenia, musíme prečkať ešte vyše minútu v početnej nevýhode o dvoch mužov.
32:54
Vylúčenie v tíme Slovensko:
Filip Simon.
32:47
importantAdamou faulovaný pri nájazde na Kučeru, bude sa hrať presilovka piatich na troch!
32:27
Po siedmich sekundách sme sa oslobodili vyhodením loptičky až k Bitsakisovi.
32:20
Marcel Cíbik.
31:54
To nie je dobrá správa. Bitsakis odchádza na striedačku pri našom avizovanom vylúčení.
31:28
Kuczmarski miešal loptičku pred Kučerom, jeho bekhendový pokus úspešný nebol.
30:57
Teplický, Rampáček a Svitana. Túto trojicu budeme s pribúdajúcim časom vídavať častejšie.
30:01
Začala sa tretia tretina.
Strely na bránu v 2. tretine – 16:7.

Strely na bránu – 28:18.
Libor Teplický a jeho druhý gól nám dávajú lepšie vyhliadky do záverečnej tretiny. Môžeme byť dlho pred Bitsakisom, avšak Gréci dnes majú vysokú efektivitu a zároveň ich gólman chytá dosť možno životný zápas.

Tretia tretina sa začne o 23:48.
30:00
Druhá tretina sa skončila.
29:34
29:34
goalSlovensko dalo gól! Sme opäť na odskok jedného gólu! Dôležitý gól do šatne strelil LIBOR TEPLICKÝ, ktorý vystrelil spoza hráča, čím prekvapil Bitsakisa!

Asistencia: Boris Oravec.
29:25
Emócie sa začínajú stupňovať. Menšia potýčka za Kučerom, ktorý dlho-dlho nemá robotu a potom musí v priebehu niekoľkých sekúnd zasiahnuť aj trikrát.
29:02
Salajka si nerozumel s Korbáčom, píska sa náš ofsajd.
28:39
Bobál so Simonom bojujú o zisk loptičky, no opäť sa budem opakovať. Gréci sú silní pri mantineloch, kde vytláčajú našu hru.
28:05
Opäť vyhodenie loptičky cez všetky čiary v podaní Gréckov.
27:39
Tlačíme a tlačíme, v ostatných minútach si nevieme vybojovať lepšiu streleckú pozíciu. Patrik Svitana čoraz častejšie na hracej ploche.
27:04
Zakázané uvoľnenie Grécka.
26:59
Grécko hrá v plnom počte.
26:47
Bitsakis odráža loptičku, Grékom sa darí tlačiť hru do rohov a k mantinelom.
26:27
Rozhodca vykazuje hru do stredného pásma.
25:36
Nehýbeme sa počas presilovky, je to príliš pasívne. Gréci sa navyše oslobodili.
24:59
Stephen Alvo.
23:04
importantA mohlo to byť ešte horšie! Peter Karvounaris viedol brejk dvoch na jedného, sám aj zakončoval smerom nad vyrážačku! Autor otváracieho gólu však k pravej nedokázal namieriť!
22:18
22:18
goalGrécko dalo gól! Predchádzajúca situácia nás mala vystríhať, nedali sme si však povedať. Parádna zadovka Barbasa, ktorý našiel nikým nechráneného KEVINA KUCZMARSKIHO. Zakončenie do polodkrytej brány bolo povinnosťou.

Asistencia: Joshua Barbas.
21:59
importantPeter Kučera s prvým zákrokom po zmene strán. Alvo vystrelil cez hradbu tiel, náš brankár veľa nevidel. Bol tam aj teč, preto môžeme byť radi, že neprehrávame o dva góly.
21:24
importantKrásna kombinácia našich, ale gól z toho nie je! Svitana na Gajdoša, ten z uhla necháva vyniknúť Bitsakisa.
20:38
Svitana si pripravoval loptičku na koncovku, Grék mu ale hokejku nadvihol, čím mu znemožnil zakončiť.
20:33
Gréci sa znovu oslobodili len skrz vyhodenie loptičky cez všetky čiary.
20:22
Bujdák so zakončením spoza modrej, Bitsakis vyráža do rohu.
20:06
19:49
Tvrdé súboje na zadnom mantineli, ide o veľa.
19:24
importantSimon úplne voľný medzi kruhmi, napálil to len doprostred brány!
18:42
importantŠťastena stála na našej strane! Gréci nás vymiešali na pravej strane, prišla prihrávka naľavo a strela do konštrukcie brány!
17:54
Dôležité je, že aj po presilovke zostávame usadení v útoku.
17:38
17:27
Rampáček prihrával spoza brány, ale ani z tohto gól nie je...
17:10
Sme blízko gólu, ale grécky gólman predvádza azda svoj životný výkon!
16:39
importantBitsakis vyrazil loptičku na úroveň bránkoviska, nedarí sa nám však dorážať!
16:02
Svitana diriguje našu presilovku. Skúša prihrávať, ale nebojí sa to vziať aj na seba.
15:38
15:01
Začala sa druhá tretina.
Slovensko vo štvrťfinále zaostáva za očakávaniami. Grécko viedlo už 2:0, kontaktný gól strelil v presilovke Teplický. Potrebujeme pokračovať v nastolenej aktivite z obdobia medzi 10. až 13. minútou.

Druhá tretina sa začne o 23:09.
Strely na bránu – 12:11.
15:00
Prvá tretina sa skončila.
14:55
14:23
Klitirinos vypálil zľava, Kučera s dôležitým zákrokom.
13:45
Darí sa nám držať hru ďalej od našej brány, prsty v tom má Ivan Gajdoš.
12:55
Vylúčenie v tíme Slovensko: Trest pre hráčsku lavicu – príliš veľa hráčov na hracej ploche.
12:26
Potrebovali sme prestriedať, aj preto sa nám nepodarilo usadiť v útočnom pásme.
12:09
Simon nevystrelil z pravej strany, Gréci majú problém vyjsť z vlastného pásma.
11:47
Tlačíme na Grécko, posledné tri minúty sú jasne v našom podaní.
10:34
Dostali sme dôležitý impulz. Pred gólom sme vyhrali osem vhadzovaní po sebe, v tejto štatistike jasne dominujeme.
10:05
10:05
goalSlovensko dalo gól! Presilovku sme využili, to je dôležité! Svitana našiel medzi kruhmi LIBORA TEPLICKÉHO, ktorý z prvej znížil na 1:2!

Asistencie: Patrik Svitana, Filip Bobál.
10:00
Salajka pálil od modrej, grécky gólman si drží stopercentnú úspešnosť!
09:39
Michael Barbas.
08:13
08:13
goalGrécko dalo gól! Prehrávame už o dva góly! Kučera ešte vyrazil pokus Arkalisa zľava, ale iba do miest, kde bol pripravený MICHAEL BARBAS. Dorážka bez zaváhania, outsider vedie 2:0!

Asistencie: Peter Arkalis, Simon Taskas.
07:56
Pomerne lacno získavame vhadzovanie v útočnom pásme.
07:26
Rana z otočky, Kučera vyráža – oslobodili sme sa len skrz zakázané uvoľnenie.
07:03
Alvo utiekol Minárikovi, našťastie z kontry nehrozila priama hrozba.
06:24
Kučera si musel postrážiť ľavú žŕdku. Opäť je to náš súper, ktorý má z hry viac.
06:00
Za nami šesť minút, len veľmi pomaly sa osmeľujeme.
04:54
Svitanova formácia sa prvý raz udržala dlhšie v pásme Grékov, priestor troch žrdí sme neohrozili.
03:32
03:32
goalGrécko dalo gól! Vôbec nezačíname ideálne. PETER KARVOUNARIS trestá našu neaktivitu, keď z pravej strany prestrelil Kučeru!

Asistencia: Luca Panetta Tsingelis.
03:20
Nevieme sa dostať z vlastného pásma, vhadzuje sa po ľavici nášho gólmana.
03:07
Kučera nemal problém s pokrytím strely, zatiaľ je to ale opatrný štart od favorita.
02:28
Zakázané uvoľnenie slovenskej reprezentácie.
01:54
Slováci začali opatrne, Grécko prekvapivo začalo s vysokým napádaním.
01:05
Prvá vážnejšia strela prišla z hokejky Pitsikoulisa. Dobrá palubná pozície, Grék minul.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Slovensko: Kučera – Lukáč, Minárik, Vidlár, M. Gajdoš, Horváth, Salajka, Bujdák, I. Gajdoš – Vozár, Balga, Korbáč, Cíbik, Lukačovič, Fumač, Rampáček, Piják, Behúl, Simon, Svitana, Oravec, Teplický, Bobál

Grécko: Bitsakis – Barbas, Antanaopoulos, Rompotinos, Kostopoulos, Adamou, Nesteropoulos, A. Kakivelis – Arkalis, Bozinakos, Pitsikoulis, Alvo, Tsingelis, Abbandonato, Klitirinos, M. Barbas, Kuczmarski, Vagenas, N. Taskas, J. Barbas, S. Taskas, C. Kakivelis, Karvounaris.
Majstrovstvá sa pre Slovákov začínajú až dnes. Po obsadení druhého miesta v skupine A1 sú naši reprezentanti jasnými favoritmi vo štvrťfinále, kde sa stretnú s Grékmi.

Tí porazili Arménsko a Fínsko, podľa očakávaní nestačili na domácu Kanadu a USA, hoci druhej zámorskej krajine podľahli iba o gól.

Grécko 5:6 USA
Vážení diváci, vitajte pri textovom priamom prenose zo zápasu štvrťfinále majstrovstiev sveta v hokejbale medzi Slovenskom a Gréckom.

Stretnutie sa začne o 22:30.

Domov»Halové športy»Hokejbal»MS v hokejbale 2022: Slovensko šokujúco prehralo s Gréckom vo štvrťfinále