Slovensko - Čierna Hora: ONLINE prenos z osemfinále MS v malom futbale 2023.
Slovensko - Čierna Hora: ONLINE prenos z osemfinále MS v malom futbale 2023. (Autor: Sportnet)
Sportnet|1. nov 2023 o 15:00

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z osemfinálového zápasu MS v malom futbale 2023: Slovensko - Čierna Hora.

RAS AL KHAIMAH. Slovensko a Čierna Hora dnes odohrali osemfinálový zápas na MS v malom futbale 2023.

Slováci do vyraďovacích bojov postúpili ako víťazi skupiny F napriek tomu, že o postup bojovali do posledných minút.

Napriek zlému úvodu Slováci vystupňovali svoj výkon a po výhre 5:2 postúpili do štvrťfinále.

Kde sledovať MS v malom futbale v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Malý futbal ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Slovensko - Čierna Hora dnes (MS v malom futbale 2023, osemfinále, LIVE, výsledok)

MS v malom futbale Osemfinále 2023/2024
01.11.2023 o 18:30
5:2
(3:1, 2:1)
50' minúta
Ukončený
Čierna Hora
Prehľad
Góly: 13. Juhás, 20. Blažej, 22. Repa, 42. Kis, 50. Mikluš – 4. Jovanović, 36. Mijović. ŽK: 29. Repa (SVK), 49. Antol (SVK) – 12. Pejaković (CHO), 23. Bošković (CHO), 39. Mijović (CHO). Rozhodca: Inonescu, Mod – Takala.
Slovenskí reprezentanti v malom futbale podobne ako pred 4 rokmi postupujú do štvrťfinále MS, s Čiernou Horou si v dnešnom osemfinále poradili výsledkom 5:2. Po prvom polčase viedli zverenci trénera Škorca 3:1, v 36. minúte síce vrátil Balkáncov do zápasu Mijović, no dôležitý moment prišiel v 42. minúte, keď na 4:2 zvýšil Kis, pričom v záverečnej minúte poistil slovenský triumf Mikluš. V zajtrajšom štvrťfinále si zmeriame sily s víťazom osemfinálového zápasu Maďarsko – Egypt.
To je od nás všetko, ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok dňa.
50+1
Koniec zápasu.
50
V druhom polčase sa bude nadstavovať jedna minúta.
50
goalSlovensko dalo gól!
Čiernohorci hrali bez brankára, resp. povedané terminológiou malého futbalu – s "lietajúcim brankárom", po viacerých hlavičkových súbojoch na útočnej polovici to využil TOMÁŠ MIKLUŠ na presný volej k pravej žrdi a potvrdil náš postup – 5:2.
50
Komatina pálil z prvej, Rajković tečoval loptu mimo našej bránky.
49
importantČierna Hora sa približne 90 sekúnd pred koncom rozhodla pre powerplay.
49
yellowCardŽltá karta pre tím Slovensko (Antol).
48
Javnický s výbornou prácou pri driblingu, no jeho následná pätička na Juhása presná nebola.
47
Jurkemik faulovaný na ľavej strane, získavame cenné sekundy.
46
S hlavičkou Juhása si Mirković poradil, dôležité bude kontrolovať záver duelu.
45
Gere nedovolil Boškovićovi zakončiť pri bližšej žrdi, veľmi dôležitý moment z pohľadu vývoja skóre, inak by to bola tutovka.
43
Zverencov Branislava Škorca delí od postupu medzi najlepšiu osmičku sedem minút.
42
Opäť odskakujeme súperovi na rozdiel dvoch golov. Juhás vhadzoval z ľavej strany, presne našiel FILIPA KISA a tento futbalista pochádzajúci z Košíc rezolútne napálil loptu do bránky – 4:2.
41
Feriančik výborný zákrokom podržal svoj tím, keď vykopol zakončenie Boškovića.
40
importantPo autovom vhadzovaní mohli Čiernohorci vyrovnať, Komatina hlavou predĺžil loptu na Pejakovića, no ten hlavičkoval nad bránku.
40
Kisova prihrávka na Kuhajdíka presná nebola, naša štandardka ohrozenie bránky nepriniesla.
39
yellowCardŽltá karta pre tím Čierna Hora (Mijović).
38
Dobrý pressing Jurkemika, naši reprezentanti sa snažia pridať na aktivite.
36
goalČierna Hora dala gól!
Čierna Hora založila po našej neúspešnej štandardke rýchlu brejkovú akciu a tá prináša zníženie skóre. Rajković našiel presnou prihrávkou z ľavej strany BORISA MIJOVIĆA, ktorý znížil skóre – 3:2.
35
Miklušovi sa črtal brejk, no gólman Mirković proti nemu výborne vybehol a nedovolil mu zakončovať.
34
Štandardka Čiernohorcov, Rajkovič priťukol loptu Mijovićovi, no ten neprepálil obranný val.
33
Čiernohorský rohový kop z pravej strany naši reprezentanti ubránili.
31
Komatina rozohrával štandardku, Feriančik vykopol jeho strelu nohou a Aleksandar Bošković sa už k dorážke nedostal.
30
Čiernohorci rozohrali štandardku nakrátko, pokus Pejakovića ale zblokoval Gere, Feriančik zasahovať nemusel.
29
yellowCardŽltá karta pre tím Slovensko (Repa).
29
Bombicz hľadal strieľanou prihrávkou Mikluša, tomu Čiernohorci nedovolili zakončiť.
28
Mikluš chcel strieľať, Čiernohorci jeho pokus zblokovali.
27
Nepríjemný teč od Komatinu, Feriančik musel loptu vyrážať.
27
Finálna prihrávka Kaluderovića z pravej strany bola zblokovaná.
26
Začal sa druhý polčas.
Po prvom dejstve vedie naša reprezentácia v osemfinálovom dueli MS v malom futbale proti Čiernej Hore 3:1. Skóre síce otvorili v úvode duelu Balkánci, no naši reprezentanti postupom času zlepšili svoj výkon a odmenou im boli góly Juhása, Blažeja a Repu.
25
Prvý polčas sa skončil.
25
importantKrásna kombinácia medzi Gerem a Bombiczom, ktorí si vymenili loptu, prvý menovaný však zblízka prestrelil.
25
Kapitán nášho tímu Juraj Kuhajdík je známy kvalitnou ľavačkou, ktorou to teraz vyskúšal, no bránku prestrelil.
24
Dianie na ihrisku je diametrálne odlišné než v úvode duelu, našim reprezentantom zjavne pomohli strelené góly.
23
yellowCardŽltá karta pre tím Čierna Hora (V. Bošković).
22
Tomaš Mikluš vhadzovaním z ľavej strany našiel JAROSLAVA REPU, ktorý z prvého zakončenia ešte neskóroval, no krížnym zakončením z dorážky už prekonal Mirkovića – 3:1.
20
Ešte v prvom polčase naši reprezentanti otáčajú skóre. Beliš finálnou prihrávkou z pravej strany našiel Juhása, ktorý síce neskóroval, no dorážka MAREKA BLAŽEJA skončila v čiernohorskej bránke – 2:1.
19
Séria štandardiek pre Čiernu Horu, volej Kovača skončil mimo našej bránky.
18
Bombicz si v strede poľa urobil priestor na zakončenie, no svojou strelou prestrelil bránku Mirkovića.
17
Jurkemik pri pressingu v blízkosti pokutového územia fauloval Kovača, ktorý bol chvíľu otrasený, no vyzerá to tak, že bude pokračovať aj bez ošetrenia.
16
Vasilije Bošković zakončoval v páde z otočky, bránku Feriančika svojím pokusom minul.
14
Z herného pohľadu zatiaľ mala Čierna Hora navrch, preto je veľmi dôležité, že našim reprezentantom sa podarilo pomerne rýchlo odpovedať na súperov vedúci gól.
13
Rovnako ako súper, aj naši reprezentanti sa presadzujú po úspešne zahratej štandardke. Marek Blažej sa neulakomil na strelu, prihral do ľavej strany BORISOVI JUHÁSOVI, ktorý presnou strelou k bližšej žrdi vyrovnal skóre – 1:1.
12
yellowCardŽltá karta pre tím Čierna Hora (Pejaković).
12
Blažej si narazil loptu s Jurkemikom, Pejaković ho fauloval len za cenu žltej karty.
11
Mijović po rýchlom brejku takmer zvýšil čiernohorský náskok, bránku Feriančika tesne minul.
10
Viacero nepresností na oboch stranách, Kisova snaha o finálnu prihrávku z ľavej strany úspešná nebola.
9
Naši súperi držia loptu vo svojej moci, no po faule na Kuhajdíka budeme môcť zakladať útočnú akciu my.
8
Bombicz v strede poľa fauloval Pejakovića, naša snaha o založenie útoku tak bola prerušená.
7
Jovanović autom z pravej strany našiel Mijovića, ktorý tesne prehlavičkoval našu bránku.
6
Úvod duelu patrí z herného pohľadu nášmu súperovi z Balkánu, slovenský výber zrejme zaskočil rýchlo inkasovaný gól.
4
Čiernohorci využili výhodnú štandardku na presný signál, Kovač priťukol loptu voľnému BOJANOVI JOVANOVIĆOVI a ten do do odkrytej bránky nezaváhal – 0:1-
4
Kuhajdík fauloval Kaluderovića tesne pred pokutovým územím, nasledovať bude nebezpečná štandardka.
3
Komatina takmer zakončil po vhadzovaní, Kuhajdík jeho zakončenie zblokoval.
2
Naši reprezentanti držia loptu na svojich kopačkách, snažia sa o postupný útok.
1
Už v úvode sme sa snažili o zakončenie, no Repa nedokázal prepaliť obranný val súpera.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Slovensko: Feriančik, Pella – Juhás, Javnický, Marušinec, Kuhajdík (C), Jurkemik, Antol, Mikluš, Beliš, Bombicz, Kis, Blažej, Repa, Gere
Tréner: Branislav Škorec

Čierna Hora: Mirković – Mijović, Bošković, Kovač, Stijepović, Komatina, Radoman, Bošković, Jovanović, Pejaković, Rajković, Kaludrerović
Tréner: Dragan Mugoša

Rozhodca: Inonescu, Mod – Takala
Vážení diváci, už dnes o 18.30 čaká slovenskú reprezentáciu v malom futbale osemfinálový duel svetového šampionátu, v ktorom sa predstavia proti Čiernej Hore.

Včera naši reprezentanti porazili Francúzsko výsledkom 2:1, vďaka čomu sa stali víťazom skupiny F a zabezpečili si postup do osemfinále, o presné zásahy nášho tímu sa postarali Bombicz a Mikluš. Zverenci Branislava Škorca by radi nadviazali na slovenský úspech z roku 2019, keď náš výber na svetovom šampionáte postúpil do štvrťfinále. To by nás v prípade postupu čakalo zajtra proti víťazovi zápasu Egypt – Maďarsko.
Naším osemfinálovým súperom je Čierna Hora, ktorá hrá na šampionáte v malom futbale premiérovo, no napriek tomu obsadila 2. miesto v E-skupine. Balkánci vstupili do turnaja prehrou proti Bulharsku (0:3), no následne deklasovali Omán (10:1) a v priamom súboji o postup zo skupiny zdolali Japonsko (2:1).
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18.30.