ME v malom futbale 2024: Slovensko strelilo Chorvátsku až 10 gólov

Slovensko vs. Chorvátsko: ONLINE prenos z ME v malom futbale 2024.
Slovensko vs. Chorvátsko: ONLINE prenos z ME v malom futbale 2024. (Autor: Sportnet)
Sportnet|1. jún 2024 o 14:45 (aktualizované 1. jún 2024 o 20:00)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu skupiny C ME v malom futbale 2024: Slovensko - Chorvátsko.

SARAJEVO. Slovensko a Chorvátsko dnes hrali svoj prvý zápas na ME v malom futbale 2024. Dejiskom šampionátu je bosnianske Sarajevo.

Na turnaji hrá 24 tímov, ktoré sú rozdelené do šiestich skupín. Slovensko je účastníkom skupiny C, v ktorej postupne vyzve Chorvátsko, Španielsko a Česko.

Kde sledovať ME v malom futbale v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Na posledných vrcholných podujatiach sa Slovensku nepodarilo prekročiť štvrťfinálové brány. Na domácich ME v roku 2022 nestačilo na Azerbajdžan a vlani podľahlo na MS Maďarsku rovnakým skóre 0:1.

Slováci však do tohtoročného šampionátu vstúpili skvelým spôsobom, keď vo svojom úvodnom dueli zdolali Chorvátsko vysoko 10:1.

Malý futbal ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Slovensko - Chorvátsko dnes LIVE (ME v malom futbale 2024, skupina C, výsledok, sobota, NAŽIVO)

Majstrovstvá Európy v malom futbale  2023/2024
01.06.2024 o 17:45
10:1
(3:0, 7:1)
50' minúta
Ukončený
Chorvátsko
Prehľad
Góly: 7. Kuľha, 7. Mikluš, 9. Mikluš, 28. Ďuráči, 28. Ďuráči, 35. Kapraľ, 38. Nestorik, 39. Ďuráči, 43. Kis, 47. Černák – 35. Kaurin. ŽK: 16. Kaurin (CRO), 44. Skrbin (CRO).
Na úvod šampionátu sme zdolali papierovo najslabšieho súpera v našej skupine Chorvátsko vysoko 10:1. Najbližšie nás v pondelok o 15:45 čakajú Španieli.
50
Koniec zápasu.
50
Nestorik páli iba do hráča pred sebou.
49
Kaurin je jednoznačne najnebezpečnejší hráč Chorvátska, dostal sa do ďalšej nebezpečnej šance.
49
Habazin s ďalším zákrokom, Chorváti v protiútoku, ktorý sme ale rýchlo zastavili.
48
Černák mohol hneď streliť ďalší gól, tentoraz ale Habazin dokázal zasiahnuť.
47
goalSlovensko dalo gól!
Hudec vhodil aut na opačnú stranu šestnástky, odkiaľ z prvej nechytateľne zakončil ROLAND ČERNÁK.
45
Kaurin zobral loptu Repovi a z uhla vystrelil, Kapraľ predviedol úspešný zákrok.
44
yellowCardŽltá karta pre tím Chorvátsko (Skrbin).
43
Autorom deviateho slovenského gólu je FILIP KIS. Nikto ho nedostúpil, Kis videl priestor pri pravej žrdi, skúsil to a Habazin kapituluje.
42
Faul na strane Chorvátska, rozohrávame.
39
Nestorik prihrával z pravej strany pred bránu, k lopte sa dostal MARTIN ĎURÁČI a prvým dotykom ju zasunul do brány. Ďuráči zaznamenáva hattrick.
38
MILAN NESTORIK dostal veľmi veľa priestoru aj času, napokon vystrelil tesne nad zemou a lopta zapadla k pravej žrdi.
37
Beliš sa obetavo vrhol do strely z ľavej strany a zblokoval ju.
35
goalChorvátsko dalo gól!
Gól strieľajú aj Chorváti a znižujú na 1:6. Stratili sme loptu pred našim pokutovým územím, následnú strelu z polovice ihriska tečoval k pravej žrdi IVAN KAURIN.
35
Gól strieľa aj náš brankár MARTIN KAPRAĽ! Jeho strela z polovice ihriska skončila v ľavej časti brány.
34
Beliš chcel loptu zasúvať pätičkou za Habazina, bránu ale minul.
32
importantKis videl Hudeca v pokutovom území, po jeho koncovke chýbali centimetre, aby sme strelili ďalší gól.
30
changeStriedanie v tíme Slovensko:
z ihriska odchádza Feriančik, prichádza Kapraľ.
28
V tej istej minúte zvyšuje MARTIN ĎURÁČI už na 5:0. Po prihrávke sa presadil z osi ihriska.
28
Hráme vo veľkej pohode a v úvode druhého polčasu zvyšujeme skóre na 4:0. Feriančik rozohral na Porvazníka, ktorý našiel strieľanou prihrávkou pred bránou MARTINA ĎURÁČIHO, ten celú situáciu kontroloval a tečoval loptu za bránkovú čiaru.
26
Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vedieme nad Chorvátskom rozdielom triedy 3:0. Skóre otvoril už v 7. minúte Kuľha, po ňom sa dvakrát presadil Mikluš.
Druhý polčas sa začne o 18:16.
25
Prvý polčas sa skončil.
25
Kaurin strieľal z ľavej strany, jeho pokus bol tečovaný na roh, z ktorého Chorváti nič nevyťažili.
24
Porvazník, Ďuráči a Repa kombinujú v predbránkovom priestore.
23
Chorváti znova s nepresnou rozohrávkou, môžeme si vydýchnuť.
21
Beliš priťukol loptu Repovi, ten sa nepresadil, no pre nedôraz Chorvátov pokračoval v akcii ďalej, po kontakte s Habazinom padá v pokutovom území.
21
Po autovom vhadzovaní sme hneď zakončili z voleja, ale bránu míňame.
18
Habazin rozohral na Kaurina, toho si výborne postrážil Dzíbela a nič mu nedovolil.
17
Černák vypálil z priameho kopu, strela mu vôbec nevyšla, vysoko prestrelil.
16
yellowCardŽltá karta pre tím Chorvátsko (Kaurin).
15
Herceg zakončil mimo troch žrdí. Feriančik zasahovať nemusel.
15
Trochu oddychovejšia fáza, nechávame Chorvátov hrať.
13
Ďalšia chyba Chorvátov, Terpaj strieľal, výborne zakročil chorvátsky gólman Habazin.
11
Dlhá prihrávka na Terpaja na pravé krídlo, ten ale nedokázal prihrať pod seba.
11
Repa zatlačil na protihráča, ktorý nám odovzdal loptu, vhadzujeme.
9
Vedieme rozdielom triedy. Znova kombinácia Beliša s TOMÁŠOM MIKLUŠOM, lopta po zakončení po zemi končí v sieti.
7
Siedma minúta je pre nás šťastná, strieľame v nej druhý gól! Chorváti po rozohrávke stratili loptu, Beliš nezištnou prihrávkou pripravil ideálnu pozíciu TOMÁŠOVI MIKLUŠOVI, ktorý zblízka rozvlnil sieť.
7
ADAM KUĽHA sa uvoľnil cez hráča a bombou pod brvno nedal Habazinovi šancu zasiahnuť!
6
Terpaj získal loptu, nedokázal ale prejsť k šestnástke.
5
Repa s chybnou rozohrávkou, pomohol mu ale Beliš, Chorváti z tejto situácie nič nevyťažili.
4
importantZakombinovali sme vpredu, kde sme boli v trojici, po prihrávke Beliša zakončoval z uhla Kis, mieril do žrde! Prvá naša väčšia šanca.
4
Snaha o našu rýchlu kombináciu, do koncovky sme sa ale nedostali.
2
Repa prihrával spoluhráčovi, ten sa pri postrannej čiare nedostal cez dvojicu brániacich Chorvátov.
1
Držíme loptu, prihrávame si na vlastnej polovici.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Slovenská reprezentácia v malom futbale sa od 1. do 8. júna zúčastní ME, ktoré sa budú konať v hlavnom meste Bosny a Hercegoviny, v Sarajeve. Slováci obhajujú 5. miesto z predošlých ME, ktoré sa uskutočnili v Košiciach.

Slovensko sa nachádza v základnej C-skupine, našimi súpermi budú postupne reprezentácie Chorvátska, Španielska a Česka. Základných skupín je celkovo šesť, do vyraďovacej fázy postupujú priamo prvé dva tímy v skupine a následne štyri najlepšie celky z tretích priečok.

Nominácia Slovenska na ME v malom futbale v Sarajeve 1.-8.6.:

Brankári: Erik Feriančik, Martin Kapraľ

Hráči v poli: Rudolf Beliš, Roland Černák, Martin Ďuráči, Dušan Dzíbela, Jakub Hudec, Erik Jendrišek, Martin Jurkemik, Filip Kis, Adam Kuľha, Dušan Malovec, Tomáš Mikluš, Milan Nestorik, Miroslav Porvazník, Jaroslav Repa, Peter Terpaj
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:45.
Domov»Halové športy»Malý futbal»ME v malom futbale 2024: Slovensko strelilo Chorvátsku až 10 gólov