Slováci v zahraničí: Gól Miroslava Božoka

SITA|7. aug 2011 o 22:52

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných futbalových súťažiach (5. - 7. augusta 2011).

BRATISLAVA. Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných futbalových súťažiach (5. - 7. augusta 2011):

ANGLICKO

Anglický FA Community Shield:

Manchester United - Manchester City 3:2 - Vladimír Weiss (Man. City) nehral.

ČESKO

I. liga - 2. kolo:

Dukla Praha - České Budějovice 4:2 - Tomáš Kučera (Dukla) nechytal. Rastislav Bakala za hostí nehral.

Teplice - Hradec Králové 0:3 - Matej Siva za Teplice nenastúpil.

Příbram - Žižkov 2:1 - Jakub Rondzik a ani Milan Jurdík (obaja Příbram) nenastúpili. Tomáš Peciar a Peter Ďurica nehrali, Igor Súkenník (všetci Žižkov) bol počas celého duelu na ihrisku.

Liberec - Slavia Praha 2:1 - Michal Breznaník absolvoval celý duel, Ján Vlasko (obaja Liberec) nenastúpil. Kamil Čontofalský a ani Róbert Cicman (obaja Slavia) nehrali.

Olomouc - Ostrava 3:0 - Jozef Adámik a Ján Greguš absolvovali celý duel, Jakub Tomanica (všetci Ostrava) hral do 80. minúty.

Bohemians 1905 - Plzeň 2:1 - Martin Cseh za domácich nehral. Marián Čišovský a Miloš Brezinský nenastúpili, Marek Bakoš hral do 72. minúty, keď ho vystriedal Michal Ďuriš (všetci Plzeň).

Mladá Boleslav - Slovácko 1:0 - Lukáš Opiela za domácich hral do 70. minúty. Miroslav Filipko odchytal celý zápas, Tomáš Košút odohral celé stretnutie, Miroslav Poliaček (všetci Slovácko) nenastúpil. Košút dostal žltú kartu.

Sparta Praha - Jablonec 2:1 - Ľuboš Kamenár, Róbert Valenta, Miloš Lačný a Peter Grajciar nenastúpili, Martin Juhar (všetci Sparta) hral do 67. minúty. Matej Krajčík za hostí nehral.

NEMECKO

I. liga - 1. kolo:

Mainz - Leverkusen 2:0 - Radoslav Zabaník za domácich nehral.

Kolín - Wolfsburg 0:3 - Peter Pekarík za hostí nehral.

Hertha - Norimberg 0:1 - Róbert Mak za Norimberg nenastúpil.

Brémy - Kaiserslautern 2:0 - Adam Nemec za hostí nenastúpil.

Augsburg - Freiburg 2:2 - Erik Jendrišek za hostí nehral.

HOLANDSKO

Breda - Twente 0:1 - Andrej Rendla za hostí nehral.

Den Haag - Arnheim 0:0 - Filip Lukšík absolvoval za domácich celý duel.

POĽSKO

I.liga - 2. kolo:

Polonia Varšava - Wisla Krakov 1:1 - Róbert Jež za domácich hral do 85. minúty.

Belchatow - Bielsko-Biala 6:0 - Miroslav Božok (Belchatow) hral do 72. minúty a skóroval. Richard Zajaca aj Róbert Demjan absolvovali celý zápas.

Wroclav - LKS Lodž 4:0 - Marián Kelemen (Vroclav) odchytal celý zápas.

Zabrze - Widzew Lodž 1:1 - Boris Peškovič nechytal, Michal Gašparík (obaja Zabrze) hral od 62. minúty.

Lubin - Poznaň 1:1 - Csaba Horváth nehral, Michal Hanek (obaja Lubin) odohral celý zápas.

ŠKÓTSKO

I. liga - 3. kolo:

Motherwell - Hearst 1:0 - Marián Kello za hostí odchytal celý duel.

Dundee Utd. - St. Mirren 1:1 - Dušan Perniš chytal počas celého zápasu, Filip Mentel (obaja Dundee Utd.) nechytal.

CHORVÁTSKO

Koprivnica - Dinamo Záhreb 0:2 - Jakub Sylvestr (Dinamo) nehral.

MAĎARSKO

Pápa - Kaposvár 1:0 - Ľuboš Hajdúch za Kaposvár nechytal.

Fehérvár - Diósgyőr 2:0 - Tomáš Tujvel svätyňu domácich chránil celý zápas.

Zalaegerszeg - Honvéd 0:4 - Marek Kostoláni za hostí nenastúpil.

Vasas - Haladás 0:0 - Ľuboš Ilizi bol v bránke domácich celý duel, Jozef Gáspár a ani Dávid Radványi (obaja Vasas) nehrali. Marián Sľuka (Haladás) absolvoval celý duel.

Siófok - Győr 0:1 - Otto Szabó a ani Peter Molnár za hostí nenastúpili.

Kecskemét - Debrecen 0:1 - Ladislav Rybánsky za domácich odchytal celý zápas.

RUSKO

I. liga - 19. kolo:

Nižnij Novgorod - FK Rostov 0:1 - Kornél Saláta v drese hostí odohral celé stretnutie.

Lokomotiv Moskva - Samara 0:0 - Ján Ďurica (Lokomotiv) absolvoval celý duel.

CSKA Moskva - Zenit Petrohrad 0:2 - Tomáš Hubočan (Zenit) odohral celý zápas.

Kubaň Krasnodar - Dinamo Moskva 3:1 - František Kubík za domácich nenastúpil.