Slováci v zahraničí: Dva góly Stanislava Šestáka

SITA|12. dec 2010 o 21:03

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (10. - 12. decembra 2010).

BRATISLAVA. Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (10. - 12. decembra 2010):

ANGLICKO

I. liga - 17. kolo:

Everton - Wigan 0:0 - Ján Mucha ml. v bránke domácich nestál.

Newcastle - FC Liverpool 3:1 - Martin Škrtel (Liverpool) absolvoval celý duel.

Aston Villa - West Bromwich 2:1 - Marek Čech v tíme hostí odohral celý duel.

TALIANSKO

I. liga - 16. kolo:

Cagliari - Catania 3:0 - Tomáš Košický nestál v bránke hostí.

FC Janov - Neapol 0:1 - Marek Hamšík za hostí hral do 84. minúty a skóroval.

NEMECKO

Mainz - Schalke 0:1 - Miroslav Karhan, Radoslav Zabavník (obaja Mainz) a ani Erik Jendrišek v drese hostí nenastúpili.

Hoffenheim - Norimberg 1:1 - Marek Mintál nehral, Róbert Mak (obaja Norimberg) hral od 64. minúty.

Kaiserslautern - Wolfsburg 0:0 - Adam Nemec absolvoval v domácom tíme druhý polčas, Peter Pekarík hral za Wolfsburg do 63. minúty.

II. liga - 16. kolo:

Bochum - Osnabrück 2:1 - Henrich Benčík za hostí nehral.

HOLANDSKO

Roda Kerkrade - Den Haag 1:1 - František Kubík za Den Haag nehral.

Heracles Almelo - Venlo 2:2 - Andrej Rendla (Almelo) hral od 84. minúty a dostal žltú kartu.

ŠKÓTSKO

Hearts - Aberdeen 5:0 - Marián Kello za domácich odchytal celý zápas.

Inverness - Glasgow Rangers 1:1 - Vladimír Weiss ml. (Rangers) absolvoval prvý polčas.

GRÉCKO

I. liga - 14. kolo:

Škoda Xanthi - Kavala 1:1 - Zdeno Štrba za domácich nehral.

Volos - Aris Solún 1:1 - Peter Doležaj absolvoval celý zápas, Mário Breška (obaja Volos) hral do 58. minúty, Doležaj aj skóroval.

Panserraikos - Panionios 1:1 - Brankár Ján Novota (Panserraikos) do stretnutia nezasiahol, Tomáš Belic za hostí nechytal.

RAKÚSKO

I. liga - 19. kolo:

Salzburg - Sturm Graz 1:1 - Zranený Dušan Švento (Salzburg) nefiguroval na súpiske.

Mattersburg - Austria Viedeň 1:1 - Peter Chrappan (Mattersburg) hral do 37. minúty, Peter Hlinka (Austria) hral do 69. minúty a dostal žltú kartu.

Rapid Viedeň - Innsbruck 3:3 - Boris Prokopič za hostí absolvoval celý duel a dostal žltú kartu.

TURECKO

Ankaragücü - Fenerbahce 2:1 - Štefan Senecký odchytal celý duel, Stanislav Šesták hral do 84. minúty, Marek Sapara a Róbert Vittek (všetci Ankaragücü) nehrali. Šesták dvakrát skóroval. Miroslav Stoch hral v mužstve hostí od 74. minúty.

Eskisehirspor - Besiktas 2:0 - Filip Hološko za hostí odohral celý duel.

Sivaspor - Konyaspor 1:0 - Peter Grajciar hral do 72. minúty a dostal žltú kartu, Ivan Lietava (obaja Konyaspor) nehral.