Slávia UK nestačila na rakúsky Schwechat

SITA|1. nov 2008 o 20:26

VIEDEŇ 1. novembra (SITA) - V sobotňajšom stretnutí 6. kola Stredoeurópskej ligy žien vo volejbale nestačili hráčky úradujúceho slovenského šampióna Slávie UK Kúpele Dudince Bratislava v rakúskej metropole ...

VIEDEŇ 1. novembra (SITA) - V sobotňajšom stretnutí 6. kola Stredoeurópskej ligy žien vo volejbale nestačili hráčky úradujúceho slovenského šampióna Slávie UK Kúpele Dudince Bratislava v rakúskej metropole na domáci tím SVS Post Schwechat (1:3). Bratislavské vysokoškoláčky však svojho súpera potrápili. Najmä v druhom sete, v ktorom zvíťazili jednoznačne 25:13, boli na palubovke lepším tímom. Tretí set mohlo získať ktorékoľvek z družstiev, Rakúšanky ho však so štastím v koncovke vyhrali. Potom už opraty duelu nepustili z rúk a uspeli aj v záverečnom dejstve. Slávistky majú po piatich odohraných stretnutiach v Stredoeurópskej lige na svojom konte sedem bodov za 2 výhry a 3 prehry.

Výsledok sobotňajšieho stretnutia 6. kola Stredoeurópskej ligy žien 2008/09 vo volejbale:

SVS Post Schwechat (Rak.) - Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava 3:1 (22, -13, 26, 22)

99 min, rozhodovali: Szabó a Hobor (obaja Maď.), 300 divákov