Ilustračná fotografia. (Autor: facebook/HK 95 Považská Bystrica)
TASR|27. feb 2021 o 18:18

Súboj tabuľkových susedov rozhodli až nájazdy.

Slovenská hokejová liga - 15. kolo, dohrávka

Humenné - Považská Bystrica 3:4 sn (1:0, 1:0, 1:3 - 0:0, 0:2)

Góly: 10. Šimčák (Veličkin, Solomončak), 23. M. Macko (M. Krajňák, L. Hopkovič), 48. Kondratiev (Novický) - 43. P. Ligas (Jakúbek), 51. M. Minárik (Jakúbek, Šefčík), 53. J. Ďurkech (P. Ligas). Rozhodujúci nájazd: M. Dolinajec

Rozhodovali: Smerek, Korba - Riš, Varga, vylúčení: 7:5 na 2 min, navyše: Valečko (Humenné) 10 min za nešportové správanie sa, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0

HUMENNÉ. V sobotňajšej dohrávke 15. kola Slovenskej hokejovej ligy prehrali hokejisti HC 19 Humenné s HK'95 Považská Bystrica po samostatných nájazdoch 3:4.

Po dvoch tretinách pritom domáci viedli 2:0, hostia ale tromi gólmi v záverečnej tretine duel vyrovnali a vyhrali v samostatných nájazdoch.

Ôsma Považská Bystrica sa bodovo odpútala od Skalice a delia ju už len tri body od siedmeho Humenného.

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Humenné nezvládlo dobre rozbehnutý duel, Považská Bystrica zapla v závere