Humennému sa v Dubnici nedarilo, osemnástka vyhrala siedmy duel v rade

Hokejisti MHK Dubnica nad Váhom - ilustračná fotografia.
Hokejisti MHK Dubnica nad Váhom - ilustračná fotografia. (Autor: TASR)
TASR, Sportnet|1. mar 2021 o 20:02

Hetrikom sa blysol mladík Šramaty.

BRATISLAVA. Hokejisti slovenskej osemnástky zvíťazili v pondelkovom vloženom zápase Slovenskej hokejovej ligy (SHL) na ľade HC Topoľčany hladko 9:0.

Hetrikom sa blysol Marek Šramaty. Mladí Slováci natiahli víťaznú šnúru na sedem zápasov.

V dohrávke 12. kola vyhrali hokejisti MHK Dubnica nad Váhom doma nad HC 19 Humenné 3:1.

Domáci šli do vedenia už v druhej minúte zásluhou Ondruša. V 26. minúte zvýšil na 2:0 Nemček. V polovici záverečnej tretiny sa presadili aj hostia zásluhou Šimčáka.

Hokejisti Humenného sa už k vyrovnaniu nedostali. V úplnom závere upravil na konečných 3:1 Jarábek, ktorému asistoval Ondruš.

Ten ako jediný hráč zaznamenal v zápase dva body. Dubnici patrí v tabuľke piata priečka. Humenné je siedme, na svojho posledného súpera stráca už 13 bodov.

SHL - 12. kolo - dohrávka:

Dubnica nad Váhom - Humenné 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Góly: 2. Ondruš (Síkela, Kanaet), 26. Nemček (Luhový, Ilenčík), 59. Jarábek (Ondruš) - 49. Šimčák (Valečko, Horvát)

Rozhodovali: Rojík, Krajčík - Olle, Lepieš, vylúčení: 9:5 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia 1:0

SHL - vložený zápas:

Topoľčany - Slovensko "18" 0:9 (0:4, 0:2, 0:3)

Góly: 2. Žlnka (Repčík, Petrovský), 3. Mišiak (Suchý, Kmec), 5. Miklovič (Žlnka, Repčík), 11. Bubica (Mišiak Kremnický), 29. Šramaty (Danielčák, Ridzoň), 35. Šramaty (Danielčák, Chromiak), 45. Repčík (Petrovský), 45. Šramaty (Danielčák, Žabka), 49. Petrovský (Žlnka)

Rozhodovali: Mĺkvy, Valachovič - Danko, Hanko, vylúčení: 4:4 na 2 min, navyše Boledovič (Topoľčany) 10 min za vrazenie na mantinel, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Humennému sa v Dubnici nedarilo, osemnástka vyhrala siedmy duel v rade