Špalek skóroval druhýkrát v sezóne, jeho Brescia však dostala šesť gólov

Nikolas Špalek po strelenom góle. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|15. júl 2020 o 00:02

Brescii nevyšiel duel proti Atalante.

RÍM. Slovenský futbalista Nikolas Špalek si pripísal druhý presný zásah v sezóne. Celkový výsledok ho však nemohol tešiť.

Jeho Brescia Calcio v 33. kole Serie A vysoko prehrala na pôde Atalanty Bergamo 2:6 a zaznamenala tretiu prehru v rade.

Už v 2. minúte poslal domácich do vedenia Mario Pašalič, na ktorého v 8. minúte ešte reagoval vyrovnávajúcim zásahom Ernesto Torregrossa.

Odvtedy zaznamenala sériu piatich gólov domáca Atalanta. Pasalič dosiahol hetrik. Skóre stretnutia uzavrel v 83. minúte slovenský reprezentant.

Atalanta sa vďaka trom bodom posunula na druhé miesto v tabuľke, tretí Inter Miláno má však zápas k dobru.

Špalekova Brescia sa nachádza na predposlednej 19. priečke, na sedemnásty FC Janov stráca až deväť bodov.

Serie A - 33. kolo

• Atalanta Bergamo - Brescia Calcio 6:2 (4:1)

Góly: 2., 55., 58. Pasalič, 25. De Roon, 28. Malinovsky, 30. Zapata - 8. Torregrossa, 83. Špalek

/Nikolas Špalek (Brescia) odohral celý zápas, v 83. minúte strelil gól/

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Špalek skóroval druhýkrát v sezóne, jeho Brescia však dostala šesť gólov