Senica chce pohár, UK medailu

Sportnet|20. feb 2007 o 00:00

Volejbalistky hrajú v Mikulove o Česko–Slovenský pohár

MIKULOV. Finalistky Slovenského a Českého pohára vo volejbale žien rozhodnú dnes a zajtra v Mikulove o novom víťazovi spoločnej súťaže.

Slovensko zastupujú úradujúce majsterky zo Senice a vicemajstrovská Slávia UK SLSP Bratislava. V národnom finále bola úspešnejšia Senica (3:1).

„Pôvodne sme poháru neprikladali väčší význam, po vypadnutí z Top Teams Cupu sme postoj prehodnotili a do Mikulova ideme v plnej zbroji. Chceme zvíťaziť, ale za favorita sa nepovažujeme,“ povedal tréner Senice Vladimír Sirvoň.

Slávia UK má skromnejšie ciele. „Z Česko-Slovenského pohára sme sa nikdy nevracali bez medaily a verím, že tradíciu neporušíme,“ povedal kouč Slávie UK Martin Hančík.

Program

Dnes – semifinále: KP Brno - OMS Senica (17.00), Olymp Praha - Slávia UK (19.00). Zajtra: zápas o 3. miesto (16.00), finále (18.00).



Nachádzate sa tu:
Domov»Halové športy»Volejbal»Senica chce pohár, UK medailu