Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Rozpis zápasov ME 2014 v hádzanej žien

(Autor: infografika SME)
Sportnet|Publikované 5. dec 2014 o 15:47

ME v hádzanej žien 7. až 21. decembra, Maďarsko a Chorvátsko. Slovensko hrá v skupine D v Osijeku.

Kvalifikačná fáza ME

Skupina A – Györ, Audi aréna

1. Španielsko

2. Maďarsko

3. Poľsko

4. Rusko

Rozpis zápasov skupiny A

7. 12. 2014 o 18.00 – Španielsko – Poľsko 29:22

7. 12. 2014 o 20.30 – Maďarsko – Rusko 29:29

9. 12. 2014 o 18.15 – Rusko - Španielsko 24:25

9. 12. 2014 o 20.30 – Poľsko – Maďarsko 23:29

11. 12. 2014 o 18.15 – Rusko – Poľsko 26:29

11. 12. 2014 o 20.30 – Maďarsko - Španielsko 26:27

Skupina B – Debrecín, Fönix Hall

1. Nórsko

2. Dánsko

3. Rumunsko

4. Ukrajina

Rozpis zápasov skupiny B

7. 12. 2014 o 18.15 – Nórsko – Rumunsko 27:19

7. 12. 2014 o 20.30 – Dánsko – Ukrajina 32:23

9. 12. 2014 o 18.15 – Rumunsko - Dánsko 29:29

9. 12. 2014 o 20.30 – Ukrajina - Nórsko 23:34

11. 12. 2014 o 18.15 – Rumunsko - Ukrajina 23:22

11. 12. 2014 o 20.30 – Nórsko – Dánsko 27:21

Skupina C – Varaždin, Varazdin City Sports Hall

1. Švédsko

2. Holandsko

3. Chorvátsko

4. Nemecko

Rozpis zápasov skupiny C

8. 12. 2014 o 18.00 – Nemecko – Holandsko 26:29

8. 12. 2014 o 20.15 – Švédsko - Chorvátsko 30:28

10. 12. 2014 o 18.00 – Holandsko - Švédsko 30:30

10. 12. 2014 o 20.15 – Chorvátsko – Nemecko 24:26

12. 12. 2014 o 18.00 – Švédsko - Nemecko 39:32

12. 12. 2014 o 20.15 – Chorvátsko – Holandsko 31:27

Skupina D – Osijek, Gradski VRT

1. Francúzsko

2. Čierna Hora

3. Slovensko

4. Srbsko

Rozpis zápasov skupiny D

8. 12. 2014 o 18.00 - Francúzsko – Slovensko (Dvojka) 21:18

8. 12. 2014 o 20.15 - Čierna Hora - Srbsko 22:19

10. 12. 2014 o 18.00 – Srbsko - Francúzsko 16:27

10. 12. 2014 o 20.15 – Slovensko - Čierna Hora (Dvojka) 24:28

12. 12. 2014 o 18.00 - Čierna Hora - Francúzsko 20:24

12. 12. 2014 o 20.15 – Srbsko – Slovensko (Jednotka) 21:23

Hlavná fáza ME

Skupina číslo 1. - Debrecín, Fönix Hall

Prví traja zo skupiny A a prví traja zo skupiny B.

Rozpis zápasov skupiny 1.

13. 12. 2014 (časy ešte spresnia) - Poľsko vs. Dánsko, Maďarsko vs. Rumunsko, Španielsko vs. Nórsko

15. 12. 2014 (časy ešte spresnia) - Poľsko vs. Nórsko, Španielsko vs. Rumunsko, Maďarsko vs. Dánsko

17. 12. 2014 (časy ešte spresnia) - Španielsko vs. Dánsko, Maďarsko vs. Nórsko, Poľsko vs. Rumunsko

Skupina číslo 2. – Záhreb, Aréna Záhreb

Prví traja zo skupiny C a prví traja zo skupiny D.

14. 12. 2014 (časy ešte spresnia) - Chorvátsko vs. Čierna Hora, Holandsko vs. Slovensko, Švédsko vs. Francúzsko

16. 12. 2014 (časy ešte spresnia) - Chorvátsko vs. Francúzsko, Švédsko vs. Slovensko, Holandsko vs. Čierna Hora

17. 12. 2014 (časy ešte spresnia) - Švédsko vs. Čierna Hora, Holandsko vs. Francúzsko, Chorvátsko vs. Slovensko

Finálová fáza ME – Budapešť, Papp Laszlo - Sportarena

19. 12. 2014 15.30 - Súboj tretieho so skupiny 1. a tretieho so skupiny 2.

19. 12. 2014 18.00 – Semifinále 1. - víťaz skupiny 1 a druhý so skupiny 2

19. 12. 2014 18.00 – Semifinále 2. - víťaz skupiny 2 a druhý so skupiny 1

21. 12. 2014 15.30 – Súboj o tretie miesto zdolaných semifinalistov

21. 12. 2014 18.00 – Finále

Kliknite pre zväčšenie.

rozpis_res.jpg

Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.