Piatok, 30. júla, 2021Meniny má Libuša

Radivojevič: Chcel som zostať v Moskve

SITA|16. aug 2011 o 14:15

Slovenský hokejový útočník Branko Radivojevič týždeň po zmene pôsobiska prezradil, že jeho hlavnou prioritou bolo zotrvanie v blízkom okolí Moskvy.

MOSKVA.

Uviedol to v rozhovore pre magazín Hot Ice komentujúc svoj prestup zo Spartaka Moskva do Atlantu Mytišči. "Keď mám povedať pravdu, chcel som zostať v Moskve, aj preto som iné ponuky nesledoval. Nedávno sa nám narodilo druhé dieťa, má len päť mesiacov."

"Hlavným cieľom bolo, aby sme s ním necestovali ďaleko. Práve preto nás ponuka Atlantu potešila. Celá rodina je rada, že zostávame v Moskve," poznamenal 30-ročný odchovanec trenčianskeho hokeja so skúsenosťami zo zámorskej NHL.

Zo Spartaka sa však Radivojevičovi neodchádzalo ľahko. "Zvykol som si tam. Mal som tam mnoho priateľov. Tri roky, ktoré som v tomto mužstve strávil, boli prekrásne. Stalo sa však, že sme sa s vedením klubu dohodli na ukončení spolupráce. Taká je naša práca, s tým sa nedá nič robiť," doplnil skúsený krídelník, ktorý v NHL hrával za Phoenix, Philadelphiu a Minnesotu. V Európe pôsobil vo švédskej Lulee, českom Vsetíne v materskej Dukle Trenčín.

Súvisiace články