Nedeľa, 25. júla, 2021Meniny má Jakub, Timur

Program majstrovstiev sveta v severských disciplínach v Seefelde

Alena Procházková počas tréningu v Pjongčangu. (Autor: TASR/AP)
TASR|19. feb 2019 o 14:47

Časový harmonogram šampionátu.

♦ Informácie o šampionáte v rakúskom Seefelde

SEEFELD. Časový harmonogram majstrovstiev sveta v severských lyžiarskych disciplínach v rakúskom Seefelde. Šampionát potrvá od 19. februára do 3. marca.

Program MS v severských lyžiarskych disciplínach v Seefelde:

Streda 20. februára

beh na lyžiach:

12.30 h: ženy - 5 km klasicky, kvalifikácia

14.00 h: muži - 10 km klasicky, kvalifikácia

Štvrtok 21. februára

beh na lyžiach:

12.00 h: ženy, muži - šprinty voľne, kvalifikácia

14.30 h: ženy, muži - šprinty voľne, finále

Piatok 22. februára

severská kombinácia - jednotlivci:

10.30 h: skoky - veľký mostík

16.15 h: beh na 10 km

skoky na lyžiach:

14.30 h: muži - veľký mostík, kvalifikácia

Sobota 23. februára

beh na lyžiach:

11.00 h: ženy - skiatlon 2x7,5 km

12.30 h: muži - skiatlon 2x15 km

skoky na lyžiach:

14.30 h: muži - veľký mostík

Nedeľa 24. februára

beh na lyžiach:

9.15 h: ženy, muži - tímové šprinty, kvalifikcácia

11.30 h: ženy, muži - tímové šprinty, finále

severská kombinácia - tímový šprint:

10.30 h: skoky - veľký mostík

13.30 h: šprint - 2x7,5 km

skoky na lyžiach:

14.45 h: muži - súťaž družstiev - veľký mostík

Utorok 26. februára

beh na lyžiach:

15.00 h: ženy - 10 km klasicky

skoky na lyžiach:

16.15 h: ženy - súťaž družstiev - stredný mostík

Streda 27. februára

beh na lyžiach:

14.00 h: muži - 15 km klasicky

skoky na lyžiach:

15.00 h: ženy - stredný mostík, kvalifikácia

16.15 h: ženy - ženy - stredný mostík

Štvrtok 28. februára

severská kombinácia - jednotlivci:

11.00 h: skoky - stredný mostík

15.15 h: beh na 10 km

beh na lyžiach:

13.00 h: ženy - štafeta 4x5 km

skoky na lyžiach:

16.30 h: muži - stredný mostík, kvalifikácia

Piatok 1. marca

skoky na lyžiach:

16.00 h: muži - stredný mostík

beh na lyžiach:

13.15 h: muži - štafeta 4x10 km

Sobota 2. marca

severská kombinácia - družstvá:

14.45 h: štafety 4x5 km

skoky na lyžich:

11.00 h: súťaž družstiev - stredný mostík

16.00 h: súťaž miešaných družstiev - stredný mostík

beh na lyžiach:

12.15 h: ženy - 30 km s hromadným štartom voľne

Nedeľa 3. marca

beh na lyžiach:

13.00 h: muži - 50 km s hromadným štartom voľne

Súvisiace články