Ilustračná fotografia.
Ilustračná fotografia. (Autor: TASR)
TASR|14. sep 2020 o 21:34

Darilo sa aj Wolves.

LONDÝN. Futbalisti londýnskej Chelsea zvíťazili vo svojom úvodnom vystúpení v novej sezóne najvyššej anglickej súťaže Premier League. V pondelkovom zápase 1. kola zvíťazili v Brightone 3:1.

Tréner Frank Lampard mal k dispozícii aj Tima Wernera a Kaia Havertza, no pod triumf sa gólovo podpísali Jorginho z jedenástky, Reece James a Kurt Zouma.

Hakim Ziyech, Ben Chilwell či Thiago Silva si na svoj debut musia počkať, keďže absentovali zo zdravotných dôvodov.

Aj Wolverhampton vstúpil úspešne do novej sezóny, keď zdolal domáci Sheffield United 2:0. V tretej minúte otvoril skóre Mexičan Raul Jimenez a o tri minúty neskôr stanovil skóre Maročan Romain Saiss.