Plzeň zdolala Slovácko 3:1, Bakoš opäť s gólom

TASR|14. okt 2011 o 22:10

V piatkovom zápase 10. kola českej futbalovej ligy zvíťazil účastník Ligy majstrov 2011/2012 Viktoria Plzeň na ihrisku 1. FC Slovácko 3:1.

PRAHA. Úvodný gól hostí strelil už v 4. minúte slovenský útočník Marek Bakoš hlavou do protipohybu krajana v bráne domácich Miroslava Filipka

V drese domácich sa predstavil aj Tomáš Košút, ktorý hral do 79. minúty, za hostí odohrali celý zápas obranca Marián Čišovský a útočník Michal Ďuriš. Práve Ďuriš po rohu Pavla Horvátha predĺžil akrobaticky na Bakoša pri úvodnej gólovej situácii. Plzeň je v tabuľke Gambrinus ligy druhá so 18 bodmi, na vedúcu Spartu Praha, ktorá má o zápas menej, stráca deväť bodov.

ico

Výsledok - Gambrinus liga 10. kolo:

1. FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2)

Gól: 27. Ondřejka - 4. BAKOŠ, 39. Petržela, 78. Kolář.

/za domácich M. Filipko odchytal celý zápas, T. Košút hral do 79. min a dostal ŽK - za hostí M. Bakoš odohral celý zápas s trelil gól, M. Čišovský a M. Ďuriš odohrali celý zápas, Ďuriš dostal ŽK/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Plzeň zdolala Slovácko 3:1, Bakoš opäť s gólom