Plzeň i Sparta skončili v domácom pohári už v osemfinále

(Autor: Facebook)
TASR|26. okt 2016 o 19:32

Plzeň nestačila na Opavu, nad sily Sparty Praha boli futbalisti Zlína.

PRAHA. Futbalisti Viktorie Plzeň ukončili svoju púť v Českom pohári-MOL Cupe 2016/17 už v osemfinále. Nad ich sily bola druholigová Opava, ktorá v domácom prostredí Štadióna v Mestských sadoch vyhrala 4:2.

V drese hostí odohral celý zápas slovenský reprezentant Michal Ďuriš. Jeho krajan Marek Bakoš naskočil do stretnutia v 72. minúte.

Ďalej ide Mladá Boleslav. Obhajca trofeje zdolal Hradec Králové 4:2.

Za domácich hral celý zápas slovenský obranca Miroslav Keresteš.

Vypadnutím favorita sa skončil aj súboj Zlín - Sparta Praha. Domáci Fastav rozhodol o triumfe 3:1 a následnom postupe v predĺžení, v ktorom strelil dva góly. Mohol aj tri, ale slovenský stredopoliar Róbert Matejov v 120. minúte nepremenil pokutový kop.

Český pohár-MOL Cup 2016/17 - osemfinále:

Opava - Plzeň 4:2

/Michal Ďuriš a Patrik Hrošovský odohrali celý zápas, Marek Bakoš hral od 72. min, Jakub Hromada sedel na lavičke náhradníkov, Matúš Kozáčik (všetci Plzeň) nefiguruje v zápise o stretnutí/

Mladá Boleslav - Hradec Králové 4:2

/Miroslav Keresteš odohral celý zápas, Lukáš Pauschek (obaja Mladá Boleslav) nefiguruje v zápise o stretnutí - Martin Nosek (Hradec Králové) odohral celé stretnutie/

Brno - Jihlava 2:1

/Matúš Lacko (Brno) odohral celý zápas a v 87. min dostal ŽK. Matej Rakovan odchytal celý zápas, Jozef Urblík odohral celý zápas a Peter Šulek (všetci Jihlava) nefiguruje v zápise o stretnutí/

Zlín - Sparta Praha 3:1 pp

/Róbert Matejov (Zlín) hral od 71. min/

Bohemians 1905 Praha - Králův Dvůr 3:1

/Matúš Mikuš hral od hral od 64. min, Viktor Budinský (obaja Bohemians) sedel na lavičke náhradníkov/

Slavia Praha - Litoměřicko 7:0

/Jaroslav Mihalík odohral celý zápas, Dušan Švento (obaja Slavia) nefiguruje v zápise o stretnutí/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Plzeň i Sparta skončili v domácom pohári už v osemfinále