Philadelphia prišla o Jágra aj Voráčka

SITA|7. mar 2012 o 09:28

Tím zámorskej hokejovej NHL Philadelphia Flyers doma zdolal jeden z najkvalitnejších klubov v profilige Detroit Red Wings 3:2, no prišiel o dvojicu českých útočníkov Jaromíra Jágra a Jakuba Voráčka.

PHILADELPHIA.

Obaja síce nastúpili na utorkový duel proti "červeným krídlam", ale zhodne odohrali necelých desať minút a zo zápasu odstúpili.

Štyridsiatnik Jágr zamieril do kabíny v druhej tretine a pre poranenie v oblasti bedra sa už na ľad nevrátil. Skúsený hokejista v tejto sezóne nútene pauzoval už niekoľkokrát, keď mal problémy so slabinami.

Voráček doplatil na tvrdý kontakt so švédskym obrancom Niklasom Kronwallom. Z ľadu museli českému krídelníkovi pomôcť spoluhráči a vedenie klubu po súboji informovalo, že tvár 22-ročného útočníka "zdobia" stehy na tvári.