Vlhová spoznala svoje štartové číslo, opäť začne na konci elitnej skupiny

Petra Vlhová počas obrovského slalomu v Mont-Tremblant 2023.
Petra Vlhová počas obrovského slalomu v Mont-Tremblant 2023. (Autor: TASR/The Canadian Press via AP)
Sportnet|3. dec 2023 o 01:10

Pozrite si štartovú listingu na nedeľný obrovský slalom v kanadskom stredisku Mont-Tremblant. Nechýba Petra Vlhová.

MONT-TREMBLANT. Petra Vlhová pozná štartové číslo na nedeľný obrovský slalom v kanadskom stredisku Mont-Tremblant.

Na trať vyrazí ako šiesta v poradí. Šestku mala aj v sobotu, keď obsadila 2. miesto. Zdolala ju iba Talianka Federica Brignoneová, ktorá mala k dobru 21 stotín sekundy.

Brignoneová sa v nedeľu predstaví s trojkou. Ako prvá vyrazí Lara Gutová-Behramiová, za ňou pôjde domáca Valerie Grenierová.

Američanka Mikaela Shiffrinová, ktorá bola v sobotu tretia, má číslo 4. Nasleduje Talianka Marta Bassinová a elitnú skupinu so sedmičkou uzatvára Švédka Sara Hectorová.

KDE SLEDOVAŤ V TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

"Cítim sa dobre. Som rada, že som sa po druhom mieste v slalome v Killingtone mohla aj v obrovskom slalome ukázať v dobrej forme. Na snehu sa cítim isto, preto mi druhé kolo tak vyšlo," povedala Vlhová podľa servera laola1.at.

Petra Vlhová v Mont-Tremblant 2023

Nedeľa, 3. december 2023:

Obrovský slalom: 1. kolo o 17:00, 2. kolo o 20:15

/preteky vysielajú stanice JOJ Šport, ČT Sport, Eurosport 1 a ORF 1/

V sobotu bola po prvom kole štvrtá, ale v tom druhom predviedla najrýchlejšiu jazdu kola a posunula sa na druhú priečku.

Priamy prenos z nedeľného obrovského slalomu odvysielajú televízie JOJ Šport, ČT Sport aj Eurosport 1, textový online prenos nájdete na Sportnet.sk.