Streda, 4. augusta, 2021Dnes je Deň Matice slovenskej, Meniny má Dominika, Dominik

Peter Doležaj do konca sezóny v Panetolikose

SITA|4. okt 2011 o 15:09

Slovenský futbalový obranca Peter Doležaj sa po preradení Olympiakosu Volos z najvyššej gréckej súťaže do miestnej štvrtej ligy dohodol na spolupráci s nováčikom Super League 2011/2012 FC Panetolikos.

AGRINIO.

"Boli aj iné ponuky, ale rozhodlo rýchle a korektné jednanie, Panetolikos je jedným z najserióznejších klubov v celom Grécku. Zavážili aj nadštandardné podmienky po všetkých stránkach. Som veľmi rád, že sa mi rýchlo podarilo nájsť nového zamestnávateľa. Čakám už len na potvrdenie zmluvy na zväze, potom bude všetko už len na mne. Ak presvedčím trénera o svojich kvalitách, v ďalšom kole môžem bez problémov nastúpiť," povedal 30-ročný rodák z Topoľčian pre agentúru SITA.

Trojnásobný slovenský reprezentant sa v rozbehnutom ročníku mohol dohodnúť už iba s tímom z Peloponézu, do úvahy však prichádzal aj slávny AEK Atény.

Vo Volose som absolvoval úspešnú sezónu, čo si všimli aj v iných kluboch. Bol tam kontakt s AEK Atény, ale ten má momentálne obrovské finančné problémy, takú zmluvu ako v Panetolikose by som tam asi nedostal. Urobil som rozhodnutie, o správnosti ktorého som momentálne presvedčený," uzavrel Doležaj.

Súvisiace články