ONLINE: FC Porto - Juventus Turín (Liga majstrov dnes)

FC Porto vs. Juventus Turín, Liga majstrov dnes.
FC Porto vs. Juventus Turín, Liga majstrov dnes. (Autor: Sportnet)
Sportnet|17. feb 2021 o 17:00

Sledujte online prenos s nami.

ONLINE PRENOS: FC Porto - Juventus Turín (futbal, Liga majstrov, LIVE, stream, NAŽIVO, dnes)

Liga majstrov Osemfinále 2020/2021
17.02.2021 o 21:00
Porto
2:1
(1:0, 1:1)
90+5 minúta
Ukončený
Juventus
Prehľad
Góly: 2. Taremí, 47. Marega – 83. Chiesa. ŽK: 63. de Ligt (JUV), 82. Danilo (JUV), 87. Demiral (JUV), 90+2. Sandro (JUV). Rozhodca: Del Cerro – Carlos, Alonso.
Porto vstúpi do druhého polčasu rovnako úspešne ako do toho prvého a to rýchlym gólom, postaral sa oň Marega. Domáci potom pohodlne držali svoj dvojgólový náskok a hostí prakticky do ničoho nepustili. Až prišiel gólový moment Juventusu v 83. minúte a Chiesa skorigoval na konečných 2:1! Do odvety v Taliansku to tak je ešte otvorené, ale lepšiu pozíciu má Porto.

Ďakujem za pozornosť, želám dobrú noc!
90+5
Koniec zápasu.
90+4
Szczęsny pohodlne pokryl pokus z priameho kopu a zrejme to bolo už v tomto zápase všetko.
90+3
Juventus sa ešte snaží o vyrovnanie, ale nebolo by zrejme rozumné to otvoriť a riskovať, keďže sa hrá aj na odvetný zápas.
90+2
yellowCardŽltú kartu dostáva Aléx Sandro (Juventus Turín).
90+1
V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!
90
changeStriedanie v tíme FC Porto: z ihriska odchádza Jesús Manuel Corona, prichádza Mamadou N'Diaye.
90
changeStriedanie v tíme FC Porto: z ihriska odchádza Sérgio Oliveira, prichádza Chico Conceicao.
89
Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.
88
Po zisku lopty sa Porto nikam neponáhľa, hostia vysoko napádajú súperovu rozohrávku.
87
yellowCardŽltú kartu dostáva Merih Demiral (Juventus Turín).
86
Sme už v samom závere druhého polčasu a tak aj celého zápasu. Dokáže si Porto udržať svoje jednogólové vedenie?
85
V pokutovom území domáceho tímu sa dostal k lopte Morata, ale jeho zakončenie do stredu brány brankár Marchesín vyrazil do bezpečia.
84
Uvidíme, čo nám teda ešte zvyšok tohto stretnutia ponúkne.
83
83
goalJuventus Turín dal gól!
Je znížené! No, predsa len to v tomto zápase ešte bude dráma, pretože hostia dávajú svoj prvý gól v tomto zápase. Rabiot poslal parádnu prihrávku do pokutového územia a zle pokrytý FEDERICO CHIESA ju výborným spôsobom upratal do siete – 2:1!
82
yellowCardŽltú kartu dostáva Danilo (Juventus Turín).
81
Na centrovanú loptu si najvyššie vyskočil Grujić, ale jeho hlavička smeruje vedľa hosťujúcej brány.
80
Hosťujúca obrana si musela dať pozor na túto centrovanú loptu, nasledovať ešte bude rohový kop.
79
Porto drží loptu na svojich kopačkách a nikam sa neponáhľa.
78
A je tu ďalší ofsajd na strane hostí, v postavení mimo hru sa ocitol Morata.
77
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Dejan Kulusevski, prichádza Aaron Ramsey.
76
Sledovali sme rohový kop hostí, ale center od Chiesu nebol nijak nebezepečný.
75
Pomaly sa dostávame do záverečnej časti tohto stretnutia. Porto stále vyhráva 2:0 a hostí v útoku eliminuje. Doteraz mali hostia len jednu šancu na skórovanie.
74
Ten už domáci stihli realizovať, ale nič zaujímavého to neponúklo.
73
Oliveirov center musela hosťujúca obrana upratať do bezpečia, nasledovať bude rohový kop Porta.
72
Juventus chcel pokračovať vo svojom útočnom ťažení, ale znova tu je ofsajd.
71
71
importantAž v tomto momente musel domáci brankár výraznejšie v tomto zápase zasahovať! Chies sa dostal k nebezpečnej strele z dobrej pozície a tá ešte bola tečovaná, ale Marchesín bol úspešný.
70
Teraz je tu ofsajd na druhej strane, k lopte sa dostáva Porto.
69
Ani tento pokus zo strednej vzdialenosti nebol úspešný, po Danilovom zakončení bude nasledovať len odkop od domácej brány.
68
Ofsajd prerušil útočný výpad domáceho celku. Čas sa pomaličky začne hosťom krátiť.
67
Hosťujúci Rabiot fauloval a tak domáci získali priamy kop na útočnej polovici.
66
changeStriedanie v tíme FC Porto: z ihriska odchádza Moussa Marega, prichádza Marko Grujić.
65
importantTak to bolo veľmi tesné! Bentancur sa dostal k lopte a vyskúšal to zo strednej vzdialenosti, jeho pokus len tesne míňa priestor domácej brány!
64
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Weston McKennie, prichádza Álvaro Morata.
63
yellowCardŽltú kartu dostáva Matthijs de Ligt (Juventus Turín).
62
Taliansky celok sa dostal až pred pokutové územie, ale k strele do neviedlo. Marchesín tak aj naďalej drží čisté konto.
61
Momentálne je pri lopte Juventus, ale hosťom sa nedarí v prechode na útočnú polovicu.
60
Hodina zo stretnutia na Estádio Do Dragão je už minulosťou. Porto momentálne vyhráva 2:0 a smeruje za veľmi dôležitým domácim víťazstvom.
59
Domáci celok rozbieha kombináciu na polovici svojho dnešného súpera, portugalský celok chce hlavne držať loptu na svojich kopačkách čo najdlhšie.
58
Porto zatiaľ zvláda toto stretnutie výborne a smeruje za dôležitým domácim víťazstvom. Keby to bolo na nulu, tak je to priam ideálne.
57
changeStriedanie v tíme FC Porto: z ihriska odchádza Otávio, prichádza Luis Díaz.
56
Hra sa postupne prelieva z jednej strany na druhú, zatiaľ však žiadne zaujímavé momenty nepribúdajú.
55
Rohový kop Porto pohodlne ubránilo a domáci sa pokúšajú o prienik na útočnú polovicu.
54
Domáci kapitán Pepe upratal prízemný center do bezpečia, nasledovať bude ešte rohový kop hostí.
53
K lopte sa dostáva Juventus, ale teraz sa mu nedarí v prechode na útočnú polovicu.
52
importantA už to mohlo byť 3:0! Oliveira prenikol do pokutového územia a ocitol sa v ideálnom postavení na zakončenie, jeho strelu dokázal výborným zákrokom vyraziť do bezpečia brankár Szczęsny!
51
Hostia zahrávali rohový kop, domáci ho ubránili bez problémov a už majú loptu na svojich kopačkách.
50
Zakončenie zo strednej vzdialenosti nemohlo Marchesínovi narobiť žiadne problémy, domáci brankár si pohodlne drží čisté konto.
49
Po zisku lopty sa domáci celok nemusí nikam ponáhľať, pohodlne kombinuje na svojej polovici ihriska a pokračuje v zodpovednom výkone.
48
Juventus už prehráva o dva góly a s talianskym celkom to v tomto prvom osemfinále nevyzerá dobre. Ešte je tu však čas to celé napraviť.
47
47
goalPorto dalo gól!
Tak to je neuveriteľné! Domáci celok opäť fantasticky vstupuje do polčasu, keď aj na úvod tohto druhého dáva rýchly gól a ujíma sa vedenia 2:0! Loptu do pokutového územia súpera si prebral MOUSSA MAREGA a aj keď bol súperom bránení, dokázal ju presnou strelou upratať do siete!
46
Druhý polčas tohto stretnutia je už v plnom prúde, výkop mal domáci celok. Ani jeden z trénerov nestriedal.
46
Začal sa druhý polčas.
Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!
Úvodné dejstvo prvého osemfinálového zápasu na Estádio Do Dragão je už minulosťou. Napokon sme v ňom videli jeden presný zásah a to hneď v úvode prvého polčasu, keď v 2. minúte po obrovskej chybe hosťujúcej defenzívy skóroval Tarémi. Od tohto momentu bola hra celkom vyrovnaná, ale zaujímavé momenty nepribúdali. Porto tak po prvom polčase vyhráva doma nad Juventusom 1:0!

Druhý polčas sa začne približne o 22:02.
45+1
Prvý polčas sa skončil.
45
V prvom polčase sa nadstavuje 1 minúta!
45
Juventus zahrával ešte jeden rohový kop, po rozohrávke nakrátko prišlo len nepresné hlavičkové zakončenie.
44
Riadny hrací čas prvého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.
43
Sme už v samom závere prvého polčasu. Zatiaľ to teda vyzerá, že Porto si tesný náskok do prestávky udrží.
42
importantV krátkom slede tu bol ďalší priamy kop zo strany hostí a konečne tu bol zaujímavý moment! Rabiot sa odhodlal k zakončeniu nožničkami a brankár Marchesín jeho pokus vyrazil na rohový kop!

Napokon to nebude rohový kop, Ronaldo sa ocitol v ofsajde a tak celé vzrušenie bolo predčasné! Aj keby padol gól, neplatil by.
41
Bol tu priamy kop zo strany hostí, ale Marchesín nemal s hlavičkovým zakončením súpera žiadne problémy.
40
Necelých päť minút zostáva do konca prvého polčasu. Uvidíme, či ešte príde nejaký zaujímavý moment.
39
Juventus zahrával rohový kop, centrovanú loptu od rohovej zástavky vyboxoval Marchesín do bezpečia.
38
Ani táto prihrávka pred domácu bránu nebola úspešná, ako prvý bol pri lopte brankár Marchesín, ktorý si teda pohodlne drží čisté konto naďalej.
36
Už sa pokračuje ďalej, hostia museli teda realizovať vynútené striedanie. Uvidíme, ako to ovplyvní hru Juventusu do zvyšku tohto zápasu.
35
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Giorgio Chiellini, prichádza Merih Demiral.
34
Toto je nepríjemná správa pre hostí. Kapitán Chiellini avizuje, že bude musieť striedať a to je oslabenie pre Juventus. Snáď to nebude až tak vážne zranenie.
33
Pomaly sa dostávame do záverečnej časti prvého polčasu. Verme, že ešte niečo zaujímavého uvidíme.
32
Rohový kop domáceho tímu nič zaujímavého neponúklo, už sledujeme kombináciu Juventusu.
31
Manafova prihrávka do pokutového územia hostí je zblokovaná a nasledovať bude rohový kop Porta.
30
Polhodina na Estádio Do Dragão je už minulosťou. Domáce Porto bez problémov stále drží tesné vedenie o jeden gól, ale cesta za dnešným víťazstvom ešte bude veľmi dlhá.
29
Slabé hlavičkové zakončenie si brankár Szczęsny pokryl a loptu rozohráva na svojich spoluhráčov.
28
Juventus dlhšiu dobu kombinoval na útočnej polovici, ale napokon sa mu nepodarilo ohroziť bránu svojho dnešného súpera.
27
Domáci futbalista Sanusi sa pokúsil presadiť individuálne, ale neprešil cez súperovu obranu.
26
Porto pohodlne drží súpera ďaleko od svojej brány. Už by to však chcelo nejakú zaujímavejšiu akciu, ktorá by oživila dianie na ihrisku.
25
Hosťujúci celok by chcel do polčasovej prestávky ešte určite vyrovnať. Zatiaľ sa však talianskemu tímu nedarí výraznejšie sa presadiť na útočnej polovici.
24
Porto zahrávalo rohový kop a prudký center pred bránu musel Szczęsny boxovať. Nespravil to najlepšie, ale defenzíva Juventusu následne upratala loptu do bezpečia.
23
23
Dostávame sa už do druhej polovice prvého polčasu. Porto stále vyhráva 1:0 a okrem gólu sme žiadnu zaujímavú situáciu nevideli.
22
Ani tento útok hostí nebol úspešný a do kombinácie domácich sa teraz zapája ja brankár Marchesín.
21
Nepresná rozohrávka Juventusu a lopta končí za postrannou čiarou. Porto kombinuje na svojej polovici ihriska.
20
Sledovali sme rýchly brejk hosťujúceho celku, ale prihrávku do pokutového územia pohodlne pokryl brankár Marchesín, ktorý ešte žiadnej vážnejšej situácii nečelil.
19
Porto zahrávalo priamy kop na útočnej polovici, strelu na bránu hostí pohodlne pokryl brankár Szczęsny a už ju rozohráva na svojich spoluhráčov.
18
Je tu ofsajd talianskeho celku, loptu si na svojej polovici ihriska už vymieňajú hráči Porta.
17
Následne sme boli svedkami prvého rohového kopu zo strany Juventusu, ktorý však nič zaujímavého nepriniesol.
16
Zo strednej vzdialenosti sa o strelu pokúsil Chiesa, jeho pokus ani neprešiel na bránu domácich.
15
Taliansky celok sa prekombinoval až na útočnú polovicu, ale tam už nič zaujímavého nevymyslel. porto upratalo loptu do bezpečia, bude sa však ešte musieť brániť.
14
Porto už zahralo aj rohový kop, ale hostia ho bez problémov ubránili a sledujeme už kombináciu Juventusu.
13
Bol tu ďalší nedovolený zákrok a teraz zo strany hostí. K rozohrávke priameho kopu sa postavil Oliveira, Porto ešte získava rohový kop.
12
Juventus sa po strate lopty snaží o vysoké napádanie súperovej rozohrávky. Zatiaľ však domáci celok pod prípadným tlakom žiadnu chybu nerobí.
11
Pribúda nám však počet nedovolených zákrokov, ale zatiaľ hlavný rozhodca Del Cerro nemusel siahnuť ku kartovému trestu.
10
Úvodná desaťminútovka tohto stretnutia je už minulosťou. Porto po obrovskej chybe súpera vyhráva 1:0, po strelenom góle sme nič zaujímavého nevideli.
9
Chiellini fauloval a tak sa k lopte dostáva domáci celok. Porto sa smerom dopredu nemusí ponáhľať, stále ťaží z výborného vstupu do zápasu.
8
Prihrávku pred pokutové územie si Porto postrážilo, ale menší nápor hostí pokračuje ďalej.
7
Juventus sa postupnou kombináciou dostáva na útočnú polovicu, domáci sa musia mať na pozore a vyvarovať sa každej jednej chybe.
6
Podobne si v útoku teraz počínal aj domáci celok a už sledujeme kombináciu Juventusu. Súper sa ju snaží vysoko napádať.
5
Toto bol len útočný faul zo strany Juventusu a už sledujeme kombináciu domáceho tímu na jeho polovici ihriska.
4
Hostia sa snažia o čo najrýchlejšiu odpoveď, ale pri lopte je momentálne domáci celok a ten operuje na útočnej polovici. Juventus to bude mať veľmi náročné.
3
Na rade je teda Juventus, ktorý bude musieť doťahovať náskok svojho dnešného súpera a to už veľmi skoro. Porto tak úspešne vstúpili do prvého osemfinálového stretnutia.
2
2
Tak na prvý gól v tomto zápase sme nemuseli dlho čakať a je tu veľké prekvapenie hneď na úvod! Loptu mal na svojich kopačkách Juventus, konkrétne si ju vymieňal brankár Szczęsny so svojimi obrancami, ale zlú prihrávku pred bránu zachytil MAHDÍ TAREMÍ a v páde pretlačil loptu do hosťujúcej brány – 1:0!
1
Prvý polčas tohto osmefinálového stretnutia je už v plnom prúde, výkop patril Juventusu, ktorý nastupuje v oranžových dresoch. Domáce Porto má na sebe modro-bielu kombináciu dresov.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne!
Prajem príjemný športový večer všetkým fanúšikom futbalu. Od včerajšieho večera sa pokračuje opäť v Lige majstrov, na programe sú prvé osemfinálové stretnutia. O malú chvíľu sa na Estádio Do Dragão proti sebe postavia Porto a Juventus. Určite nás tak čaká zaujímavé stretnutie, zatiaľ si prezrite zostavy oboch celkov.
Úvodné zostavy:

FC Porto: Marchesín – Manafá, Mbemba, Pepe (C), Sanusi – J. M. Corona, Uribe, S. Oliveira, Otávio – Marega, Taremí

Náhradníci: D. Costa – N'Diaye, L. Díaz, Grujić, Baró, Mário, Anderson, Toni Martínez, Evanilson, Nanú, M. Sarr, Conceicao

Juventus Turín: Szczęsny – Danilo, de Ligt, Chiellini (C), Sandro – Chiesa, Rabiot, Bentancur, McKennie – Kulusevski, Ronaldo

Náhradníci: Pinsoglio, Buffon – Ramsey, Morata, Dybala, Bonucci, Demiral, Bernardeschi, Frabotta, Di Pardo, Fagioli

Rozhodca: Del Cerro – Carlos, Alonso
Vítame vás pri sledovaní dnešného onlajn textového prenosu. V ňom spoločne zameriane na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá FC Porto a Juventus Turín. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 21:00.

Po krátkej pauze sa fanúšikovia Ligy majstrov môžu tešiť na jej pokračovanie. Na programe je osemfinále a to okrem iného prinesie aj súboj na Estádio Do Dragão medzi domácim Portom a Juventusom. Domáci celok skončil na druhom mieste v základnej skupine C so ziskom 13 bodov za 4 víťazstvá, 1 remízu a 1 prehru. Hostia vyhrali základnú skupinu G zo ziskom 15 bodov, rovnaký počet mala aj druhá Barcelona, ale Juventus mal lepší vzájomný zápas.

Jasného favorita tento zápas nemá. Určite uvidíme zaujímavé stretnutie, sledujte náš online prenos!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.

Domov»Futbal»Liga majstrov»ONLINE: FC Porto - Juventus Turín (Liga majstrov dnes)