Nagy strelil hetrik, Bartečko dvakrát asistoval

SITA|22. jan 2011 o 21:18

Ladislav Nagy sa výraznou mierou pričinil o víťazstvo MODO Hockey v sobotňajšom stretnutí najvyššej švédskej hokejovej súťaže na ľade Timry.

ŠTOKHOLM. Slovenský hokejista v službách švédskeho mužstva MODO Hockey Ladislav Nagy sa výraznou mierou pričinil o víťazstvo svojho klubu v sobotňajšom stretnutí najvyššej švédskej hokejovej súťaže na ľade Timry.

Košický odchovanec zaznamenal hetrik, jeho tri presné zásahy navyše neprerušil žiadny iný hráč. Na začiatku druhej tretiny síce Timra vyrovnala na 2:2, od tohto momentu však ľad patril iba 31-ročnému Slovákovi, ktorý skóroval postupne v 27., 47. a 49. minúte.

Naprázdno v stretnutí neobišiel ani jeho krajan Ľuboš Bartečko, ktorý zaznamenal dve asistencie.

Výsledky sobotňajších stretnutí najvyššej švédskej hokejovej súťaže:

Färjestad - Södertälje 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)

Frölunda - Linköping 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

Timra - MODO Hockey 2:5 (1:2, 1:1, 0:2) - Ladislav Nagy 3+0, Ľuboš Bartečko (obaja MODO) 0+2

Djurgaarden - Brynäs 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Skelleftea - Lulea 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)