Pukač o dôvodoch odchodu z OFA: Už dlhšiu dobu som cítil, že sa tam necítim dobre

Robo Pukač.
Robo Pukač. (Zdroj: Oktagon MMA)
SvetMMA|3. aug 2022 o 18:00

Je to oficiálne potvrdené. Robo Pukač už nie je súčasťou OFA.

BRATISLAVA. Dlhoročná stálica bratislavského gymu Octagon Fighting Academy prezradila, čo stálo za jej odchodom z tohto azda najznámejšieho klubu zmiešaných bojových umení na Slovensku.

Robo Pukač v relácii Bez rukavíc uviedol, prečo ho už v známom gyme nevídavame.

"Môžem potvrdiť tieto informácie. Ja, František Fodor, Tomáš Deák a Rony Paradeiser sme odišli," začal bojovník Oktagonu svoje rozprávanie na túto tému.

"Nie je za tým jeden konkrétny dôvod. Je to akýsi vývoj medziľudských vzťahov a situácii. Až to dospelo do bodu, kde som nadobudol pocit, že už to nie je vhodné miesto pre môj fighterský a osobnostný rozvoj, kde sa už necítim tak príjemne, ako som sa cítil.

Niektoré tie medziľudské vzťahy už ostali akoby naštrbené, takže som usúdil, že bude lepšie, keď sa poberiem ďalej.

Už dlhšiu dobu som cítil, že sa tam necítim dobre v tom prostredí, kolektíve. S niektorými ľuďmi som mal dobrý vzťah a s niektorými horší, a preto by som nerád o tom rozprával, lebo každá minca má dve strany. Niekto z druhej strany by možno povedal niečo na mňa," prezradil Pukač dôvody odchodu z OFA.

Momentálne sa pripravuje v rôznych bratislavských kluboch, kde aj spoločne s ostatnými odídencami piluje postoj, zápasenie či jiu-jitsu.

Posledné tri zápasy prehral, a tak má o motiváciu v nasledujúcom súboji vyhrať rozhodne postarané.

Do akcie sa Robo Pukač vráti už 17. septembra na turnaji Oktagon 35. V Brne ho preverí krajan Tomáš "Bolo" Meliš.

Nachádzate sa tu: