Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Michalovce dnes majú šancu na postup

Sportnet|Publikované 22. sep 2006 o 22:00

MICHALOVCE - Hádzanárky Iuventy Michalovce nastúpia dnes o 18.00 h v domácom prostredí na odvetné stretnutie 1. predkola Ligy majstrov žien proti švédskemu IK Sävehof. Zverenky trénera Dušana Daniša uhrali minulú nedeľu na palubovke súpera prijateľný ...

MICHALOVCE - Hádzanárky Iuventy Michalovce nastúpia dnes o 18.00 h v domácom prostredí na odvetné stretnutie 1. predkola Ligy majstrov žien proti švédskemu IK Sävehof. Zverenky trénera Dušana Daniša uhrali minulú nedeľu na palubovke súpera prijateľný výsledok, a hoci prehrali 27:28, stále majú veľkú šancu postúpiť do 2. predkola. Pred svojimi fanúšikmi však musia bezpodmienečne zvíťaziť.

Nálada v družstve úradujúceho slovenského majstra je podľa aktuálnych informácií optimistická. "Dievčatá sú odhodlané Sävehof zdolať a vyradiť. Švédky sa prezentujú typickým severským štýlom. Ich spojky hrajú ďaleko od seba, takmer až pri krídlach, na čo nie sme u nás zvyknutí. Ak však podáme štandardný výkon, ako napríklad v stredajšej generálke - predohrávke WHIL proti Zlínu - nemali by sme mať vážnejšie problémy," povedal nový manažér Iuventy Ivan Sabovik, ktorý vo funkcii nahradil Pavla Mačičáka. Michalovčanky sa budú musieť v odvete, ktorú budú rozhodovať Ukrajinky Tatiana Rakytinová a Irina Tkačuková, vyrovnať s neúčasťou potrestanej Martiny Školkovej. (sita)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.