Utorok, 22. júna, 2021Meniny má Paulína

Chrien debutoval za Benficu: Vnímam to ako môj veľký osobný úspech

Martin Chrien dosiahol veľký úspech. (Autor: TASR)
SITA|21. aug 2017 o 09:57

Po zápase si zašiel s priateľkou na neskorú večeru a dožičil si výdatný spánok.

LISABON. Slovenský futbalista Martin Chrien v sobotu absolvoval v portugalskej Primeira Lige svoj debut, keď v drese Benficy Lisabon v zápase 3. kola súťaže proti Belenenses (5:0) prišiel na trávnik v 71. minúte.

Najlepší strelec SR na nedávnych majstrovstvách Európy do 21 rokov, dvadsaťjedenročný rodák z Banskej Bystrice, netajil maximálnu spokojnosť.

"Cítim sa úplne skvelo. Hoci som hral iba v závere, vnímam to ako môj veľký osobný úspech. Pred ME dvadsaťjednotiek som nevedel, čo so mnou bude. Potom prišiel parádny turnaj v Poľsku a možnosť odísť do Benficy," sumarizoval Chrien v rozhovore pre denník Šport.

Keď prišiel do hry, jeho mužstvo už vyhrávalo 3:0. "Dostal som za úlohu získať nejaké lopty, držať sa v strede ihriska a pripraviť nejakú šancu. Do jednej solídnej som sa dostal aj ja, ale namiesto strely som nepresne prihral Jonasovi," pokračoval stredopoliar.

Po zápase si zašiel s priateľkou na neskorú večeru a dožičil si výdatný spánok.

"Nie som veľký spáč. Každý deň sa stretávame v tréningovom centre už o 8.30 h pri raňajkách, takže teraz som si vychutnal dlhý spánok a z postele som vyliezol až pred obedom," povedal pre Šport.

Súvisiace články