Teraz sa začína ešte tvrdšia robota, hovorí zástupca DOXXbet SFG Martin Buday (rozhovor)

Vladimír Bilohuščin, DOXXbet|20. okt 2021 o 20:15 (aktualizované 21. okt 2021 o 12:52)

Slovenská ťažká váha chce z prvého súboja v UFC priniesť cennú výhru.

Martin Buday sa postaral o ďalší historický zápis pre domáce MMA. V DOXXbet Spartakus Fight Gyme tak po výhre v Dana White Contender Series môžu privítať druhého zástupcu v UFC.

Po Ľudovítovi Kleinovi ste len druhý Slovák, ktorý sa dostal do najprestížnejšej MMA organizácie sveta UFC. Aké sú to pocity? 

Pocity sú to neopísateľne, splnil sa mi jeden zo snov a idem si tam plniť ďalšie. Teraz sa začína ešte tvrdšia robota a veľmi sa na to teším. 

Prezident UFC Dana White o vás povedal, že ste úplne zničili súpera, kúsok po kúsku. Sú takéto slová odmenou za tvrdú drinu, ktorú ste podstúpili? 

Veľmi dobre sa to počúvalo, najprv som si nebol vôbec istý, či ten výkon bol natoľko dobrý, že dostanem zmluvu. Ale keď som si vypočul, ako o mne hovorí Dana White, že sa mu páčil môj výkon, tak to bolo tiež niečo neopísateľné. Ešte keď potvrdil, že ma berie do UFC.

DOXXbet Spartakus Fight Gym
DOXXbet Spartakus Fight Gym (Zdroj: DOXXbet)

Ako vyzeral váš tréning a každodenná rutina pred zápasom

Vycestovali sme s Radom Úškrtom približne tri týždne pred zápasom do Las Vegas, kde sme už len dolaďovali posledné detaily a primárne sa robila váha.

Trénovali sme tam dvakrát denne. Samozrejme, absolvoval som tam aj natáčania a všetky veci okolo toho. Bola to super skúsenosť, páčilo sa mi to. 

Aké sú vaše ďalšie plány po príchode na Slovensko? 

Moje plány sú jasné. Doliečim zlomený nos a vrátim sa naspäť pripravovať na najbližší zápas. Som namotivovaný ako nikdy predtým, a chcem z prvého zápasu v UFC priniesť domov cennú výhru.

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»MMA»Teraz sa začína ešte tvrdšia robota, hovorí zástupca DOXXbet SFG Martin Buday (rozhovor)