Hamšík sa v Číne nedočkal výhry ani vo štvrtom zápase, nepremenil veľkú šancu

Marek Hamšík
Marek Hamšík (Autor: SITA/AP)
Igor Dopirák|7. apr 2019 o 11:35

Slovák odohral celé stretnutie.

DALIAN. Slovenský futbalista Marek Hamšík stále čaká na prvú výhru po svojom prestupe z talianskeho SSC Neapol do čínskeho Ta-lien I-fang Dalian.

Vo štvrtom kole tamojšej Superligy nestačil Ta-lien I-fang na Tchien-ťin Tche-ta, domáci tím prehral 1:2.

Hamšík už tradične nastúpil v základnej zostave a odohral celé stretnutie, v 62. minúte dostal žltú kartu.

"Prvý polčas bol z našej strany nevydarený. Po zmene strán sme sa zlepšili, podarilo sa nám aj vyrovnať. No neskôr sme inkasovali gól, ktorý sme nemuseli dostať," povedal pre svoj oficiálny web 31-ročný slovenský reprezentant.

Jediný gól tímu z mesta Dalian strelil v nedeľu Nyasha Mushekwi zo Zimbabwe.

Hamšík mal po vyrovnávajúcom góle na nohe vedúci gól domácich, no z dvanástich metrov prestrelil bránku.

"Bola to veľká šanca. Zle mi skočila lopta. No musím povedať, že z mojej strany to bol dnes zlý výkon. Musím viac pomôcť mužstvu," dodal.

Ta-lien I-fang je po štvrtom kole na priebežnom dvanástom mieste s dvomi bodmi, v lige účinkuje spolu šestnásť mužstiev.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Hamšík sa v Číne nedočkal výhry ani vo štvrtom zápase, nepremenil veľkú šancu