Liga majstrov: Sparta Praha dokázala zvíťaziť na pôde švédskeho Malmö

Malmö FF - Sparta Praha: ONLINE prenos play-off Ligy majstrov.
Malmö FF - Sparta Praha: ONLINE prenos play-off Ligy majstrov. (Autor: Sportnet)
Sportnet|21. aug 2024 o 18:00

Sledovali ste s nami online prenos z 1. zápasu play-off Ligy majstrov: Malmö FF - Sparta Praha.

MALMO. Futbalisti Malmö FF a Sparty Praha dnes hrali 1. zápas play-off Ligy majstrov 2024/2025.

Sparta prešla do play-off po vyradení FCSB v 3. predkole. Malmö odohralo napínavú drámu s PAOK, s ktorým postúpilo až po predĺžení.

Futbal ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Malmö FF - Sparta Praha (futbal, výsledky, Liga majstrov, streda, NAŽIVO)

Liga majstrov Play-off 2024/2025
21.08.2024 o 21:00
1. kolo
Malmö
0:2
(0:1, 0:1)
90+4 minúta
Ukončený
Sparta Praha
Prehľad
Góly: 31. Larsen (vla.), 88. Ryneš. ŽK: 11. Busanello (MLM), 34. Thelin (MLM), 69. Christiansen (MLM) – 41. Olatunji (SPA), 62. Laci (SPA), 86. Pešek (SPA). Rozhodca: Gil Manzano – Barbero, Nevado.
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:12.
Sparta Praha vyhráva dnešný zápas 2:0 a po výbornom výkone sa výrazne priblížila k Lige majstrov. Ja sa s vami lúčim a prajem ešte pekný večer.
90+4
Koniec zápasu.
90+4
Domáci sa snážia aspoň o jeden gól, ale hostia výborne kúskujú hru.
90+2
Birmančevič vystihol rozohrávku domáceho tímu. Pálil spoza vápna, ale Dahlin bol pozorný a jeho pokus chytil.
88
88
goalSparta dala gól! Hostia dávajú veľmi dôležitý druhý gól v zápase! Sorensen posunul loptu na ľavú stranu pred pokutové územie, kde si loptu prebral MATĚJ RYNEŠ a ten krásnou krížnou strelou prekonáva Dahlina v domácej bráne.
87
Taha Ali bol faulovaný na ľavom krídle. Domáci budú zahrávať štandardnú situáciu z veľmi dobrej pozície.
86
yellowCardŽltá karta pre tím AC Sparta Praha (Jakub Pešek).
85
Nanasi si prebral prihrávku v pokutovom území a technickou strelou zakončil. Loptu poslal tesne mimo brány hostí.
83
changeStriedanie v tíme AC Sparta Praha:
z ihriska odchádza Lukáš Haraslín, prichádza Jakub Pešek,
z ihriska odchádza Martin Vitík, prichádza Jaroslav Zelený.
81
Hostia sú pri lopte a kombinujú na vlastnej polovici. Zbierajú veľmi cenné sekundy.
79
Veljko Birmančevič bol faulovaný Busanellom na krídle. Hostia budú zahrávať štandardnú situáciu.
77
Martin Vitík ma kŕče. Hra je na chvíľu prerušená.
75
Aktuálny pomer streleckých pokusov 9:8.
73
Ali to prehnal s dôrazom a fauloval Tomáša Wiesnera. Hlavný arbiter mu rázne dohovára.
71
Hosťujúci Sorensen sa zapojil do útoku. Posielal center z pravej strany do vápna, ale loptu poslal veľmi nepresne.
69
yellowCardŽltá karta pre tím Malmö FF (Anders Christiansen).
69
z ihriska odchádza Angel Preciado, prichádza Tomáš Wiesner,
z ihriska odchádza Qazim Laci, prichádza Lukáš Sadílek.
67
67
importantLaci poslal parádny center na malé vápno, kde si zbehol Vitík, ale ten vo veľkej šanci nedokázal trafiť bránu.
65
changeStriedanie v tíme Malmö FF:
z ihriska odchádza Erik Botheim, prichádza Anders Christiansen,
z ihriska odchádza Hugo Bolin, prichádza Taha Ali.
64
Bolin pálil z pravej strany pokutového územia. Vindahl dokázal jeho strelu s námahou vyraziť.
62
yellowCardŽltá karta pre tím AC Sparta Praha (Qazim Laci).
61
z ihriska odchádza Victor Olatunji, prichádza Ján Kuchta.
60
Domáci hráči sú usadení na útočnej polovici a kombinujú.
58
Pekná akcia domáceho tímu. Bolin posielal na malé vápno milimetrovú prihrávku, ale výborne zakročil Panák.
56
Hostia predviedli veľmi peknú útočnú akciu, ale v rozhodujúcej chvíli pokazil
Olatunji finálnu prihrávku na Haraslína.
54
Domáci zahrozili. Larsen si prebral loptu na hranici vápna a zakončil. Vindahl jeho bombu dokázal vyraziť.
53
importantVeľká šanca Sparty! Ryneš našiel vo vápne Haraslína, ktorý sa parádne uvoľnil, ale vo veľkej šanci netrafil bránu.
52
52
Domáci začali druhý polčas veľmi aktívne. Hráči Sparty sú nasťahovaní na vlastnej polovici.
50
Thelin poslal tvrdo k zemi Preciada a hráč Sparty zostáva ležať na zemi.
48
Nanasi našiel prihrávkou vo vápne Botheima, ktorý zakončil, ale strela mu absolútne nesadla.
47
Ani jeden z trénerov do druhého polčasu zatiaľ nestriedal.
46
46
Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vedie Sparta Praha 1:0. Sledujeme výborný futbal. Uvidíme čo nám ponúkne druhý polčas.
45+4
Prvý polčas sa skončil.
45+3
Victor Olatunji je ošetrovaný na trávniku. Uvidíme či bude v zápase pokračovať.
44
44
Domáci útočník Thelin pálil z hranice vápna. Vindahl bol pozorný a jeho pokus chytil.
43
Domáci pekne zakombinovali v pokutovom území. Nanasi zakončoval z malého vápna, ale loptu poslal mimo brány.
41
yellowCardŽltá karta pre tím AC Sparta Praha (Vicktor Olatunji).
40
40
Vindahl rýchlo rozohral na krídlo, kde unikal Haraslín. Ten si loptu potiahol viac do stredu a dobre zakončil. Lopta letela tesne vedľa domácej brány.
38
Domáci hráči sú pri lopte a kombinujú na vlastnej polovici.
36
Ryneš posielal dlhý pas za obranu, kde si zbiehal Olatunji, ale výborne sa vrátil domáci stopér Jansson a akciu hostí zastavil.
34
yellowCardŽltá karta pre tím Malmö FF (Isaac Kiese Thelin).
31
31
goalSparta dala gól! Hostia idú do vedenia v dnešnom zápase! Veljko Birmančevič pálil z pravej strany pokutového územia. Jeho pokus si veľmi nešťastne zrazil do brány domáci stopér JENS STRYGER LARSEN.
31
Domáci veľmi pekne zakombinovali. V pokutovom území sa dostal k lopte Nanasi, ale výborne ho telom od lopty odstavil Panák.
29
Atkuálny pomer streleckých pokusov 3:2.
27
Ryneš posunul loptu na Birmančeviča, ktorý si loptu prebral a zakončil. Loptu však poslal vysoko nad bránu.
25
Olatunji si pýtal prihrávku za obranu, ale nepostrážil si ofsajdovú líniu.
23
Zápas sa hrá v neskutočnom tempe. Je vidieť, že sa hrá o Ligy majstrov.
21
Thelin dostal výbornú prihrávku na ľavom krídle. Loptu si posunul a chystal sa zakončiť, ale výborne ho zablokovali Vitík s Panákom.
19
Sorensen poslal výborný center do vápna, kde si zbiehal Olatunji, ale výborne vybehol Dahlin a loptu vyboxoval.
17
Aktuálny pomer držania lopty 68% : 32%.
15
Domáci sa snažia hrať priamočiaro, ale presing hostí im robí veľké problémy pri rozohrávke.
13
Kairinen zahrával rohový kop. Loptu zakrútil na malé vápno, ale najvyššie vyskočil domáci stopér Jansson a loptu hlavou odvrátil.
11
yellowCardŽltá karta pre tím Malmö FF (Busanello).
9
Peňa sa pokúšal dlhým lobom prekvapiť Vindahla v bráne Sparty. Brankár hostí si to však postrážil.
7
Jansson skákal na centrovanú loptu, ale pomohol si pri tom faulom.
6
Domáci zahrozili. Bolin sa dostával do šance z ľavej strany, ale Vitík mu loptu sklzom vypichol na rohový kop.
5
Začiatok zápasu sa hrá vo výbornom tempe.
3
Hostia vysunuli svoj presing až pred pokutové územie súpera. Domáci sú pod tlakom. Následne zakončoval Haraslín, ale jeho pokus bol zblokovaný.
1
Lukáš Haraslín zahrával rohový kop už v prvej minúte. Loptu poslal na prednú tyč, ale tam bol pripravený domáci hráč.
1
Domáci futbalisti sa postarali o úvodný výkop.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Malmö FF: Dahlin – Larsen, Jansson, Zatterström, Busanello – Bolin, Pena, Johnsen, Nanasi – Thelin, Botheim
Náhradníci: Persson, Friedrich – Ali, Berg, Christiansen, Jorgensen, Loukili, Olsson , Rieks, Rosengren, Rosler
Tréner: Henrik Rydström

AC Sparta Praha: Vindahl – Vitík, Panák, Sörensen – Preciado, Laci, Kairinen, Ryneš – Birmančevič, Olatunji, Haraslín
Náhradníci: Vorel – Daněk, Krasniqi, Kuchta, Pešek, Ross, Sadílek, Solbakken, Suchomel, Tuci, Wiesner, Zelený
Tréner: Lars Friis

Rozhodca: Gil Manzano – Barbero, Nevado.
Malmö FF

Domáci futbalisti začali svoju púť Ligou majstrov dvojzápasom s Klaksvikom. Doma zvíťazili 4:1 a vonku prehrali tesne 2:3. V treťom predkole odohrali dva veľmi vyrovnané zápasy s gréckym majstrom PAOK Solúň. Doma sa zrodila remíza 2:2 a vonku dokázali zvíťaziť hostia 4:3 po predĺžení.

AC Sparta Praha

Sparta Praha je v tomto dvojzápase favoritom. Uvidíme či to český majster dokáže potvrdiť aj na ihrisku. Sparťania vstúpili do Ligy majstrov druhým predkolom, v ktorom si zahrali so Shamrockom Rovers. Vonku zvíťazili 2:0 a doma boli tiež úspešní, zvíťazili 4:2. V treťom predkole narazili na rumunského majstra FCSB. V Prahe sa zrodila remíza 1:1 a vonku zvíťazil český majster 3:2.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.
Domov»Futbal»Liga majstrov»Liga majstrov: Sparta Praha dokázala zvíťaziť na pôde švédskeho Malmö