Paríž St. Germain zvíťazil na ihrisku Amiens rozdielom triedy

Futbalisti Paríža St. Germain sa radujú z víťazstva na pôde Amiens.
Futbalisti Paríža St. Germain sa radujú z víťazstva na pôde Amiens. (Autor: Christophe Ena TASR/AP)
SITA|12. jan 2019 o 19:20

Pozrite si výsledky sobotňajších zápasov najvyššej francúzskej súťaže Ligue 1.

PARÍŽ. Futbalisti Paríž St. Germain zvíťazili na trávniku Amiens 3:0 v sobotňajšom stretnutí 20. kola najvyššej francúzskej futbalovej súťaže Ligue 1 2018/2019.

Po bezgólovom prvom polčase v 57. min otvoril skóre stretnutia z pokutového kopu Edinson Cavani. O 13 minút neskôr sa po prihrávke uruguajského útočníka presadil Kylian Mbappé.

Gólovú bodku dal stretnutiu v 79. min Brazílčan Marquinhos.

V ďalších stretnutiach zvíťazil St. Étienne na pôde Guingampu 1:0. Rovnakým pomerom doma Nice zdolalo Bordeaux.

Ligue 1 2018/2019 - 20. kolo - sobota - 12. január:

Amiens - Paríž St. Germain 0:3 (0:0)
Góly: 57. Cavani (z pok. kopu), 70. Mbappé, 79. Marquinhos, ČK: 66. Adenon (Amiens) po druhej ŽK

Guingamp - St. Étienne 0:1 (0:1)
Gól: 6. Khazri

Nice - Bordeaux 1:0 (1:0)
Gól: 16. Saint-Maximin (z pok. kopu)

Stretnutie Nimes - Angers odložili z bezpečnostných dôvodov na 23. januára.

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Paríž St. Germain zvíťazil na ihrisku Amiens rozdielom triedy