Slovák bol hviezdou dňa v KHL, vytiahol svoj tím z dna tabuľky

(Autor: twitter/Nižnekamsk)
TASR|7. nov 2020 o 17:34

V 16 dueloch sezóny má na konte 12 bodov (4+8).

RIGA. Slovenský hokejista Libor Hudáček prispel v sobotňajšom zápase KHL gólom a asistenciou k víťazstvu Neftechimiku Nižnekamsk na ľade Dinama Riga 3:1.

Reprezentačný útočník v závere prvej tretiny asistoval pri otváracom zásahu Rafaela Bikmullina v presilovke, strelecky sa presadil v 33. minúte za stavu 2:1 pre hostí, keď rýchly brejk zakončil presnou strelou k ľavej žŕdke.

Nižnekamsk aj jeho zásluhou pretrhol sériu prehier, ktorá trvala šesť zápasov, z posledného dvanásteho miesta sa posunul pred Červenú hviezdu Kchun-lun na 11. priečku tabuľky Východnej konferencie.

Dinamo Riga utrpelo desiatu prehru v rade, nebodovalo v piatom zápase za sebou a zostáva naďalej na poslednej 11. priečke v Západnej konferencii.