Lazio Rím vyhralo taliansky Superpohár, vo finále zdolalo Juventus

Radosť hráčov Lazia Rím po zisku Talianskeho Superpohára 2019. (Autor: Nasser Alharbi - TASR/AP)

Góly: 45. Dybala - 16. Alberto, 73. Lulič, 90.+4 Cataldi

Rozhodovali: Calvarese – Costanzo, Peretti. ŽK: 48. Bentancur, 90+1. Cataldi – 35. Leiva, 58. Alberto

ČK: 90+4. Bentancur (Juventus) po druhej žltej karte

Juventus: Szczęsny – de Sciglio (55. Cuadrado), Bonucci, Demiral, Alex Sandro – Bentancur, Pjanić, Matuidi (76. Douglas Costa) – Dybala, Higuaín (66. Ramsey), Cristiano Ronaldo

Lazio: Strakosha – Luiz Felipe, Acerbi, Radu – Lazzari, Milinković, Leiva (64. Cataldi), Luis Alberto (66. Parolo), Lulić – Immobile (82. Caicedo), Correa

RIJÁD. Futbalisti Lazia Rím sa stali víťazmi talianskeho Superpohára, keď v zápase hranom v saudskoarabskom Rijáde zdolali majstrovský Juventus Turín 3:1.

Skóre otvoril už v 16. minúte Alberto z Lazia. Juventusu sa podarilo vyrovnať na konci prvého polčasu zásluhou Dybalu.

V druhom polčase sa viac darilo hráčom Lazia, ktorých poslal opäť do vedenia v 73. minúte Lulič a v nadstavenom čase pridal tretí gól Cataldi.

Slovenský reprezentačný obranca Denis Vavro v drese Lazia nenastúpil.

Domov»Futbal»Taliansko»Lazio Rím vyhralo taliansky Superpohár, vo finále zdolalo Juventus