Vavro odohral viac ako polčas, Huesca s ním udržala čisté konto

Radosť hráčov tímu Huesca. (Autor: TASR/AP)

La liga 2020/2021

Levante - Huesca 0:2 (0:1)

Góly: 15. a 54. Mir Vicente

/Denis Vavro (Huesca) nastúil v 43. minúte/

LEVANTE. Desiaty tím španielskej najvyššej súťaže Levante podľahol v piatkovej predohrávke 29. kola Huesce 0:2.

Hostia si pripísali dôležité body v boji o záchranu a poskočili z posledného miesta na priebežnú 18. priečku, o bod pred Eibar a Alaves, ktorých čaká zápas cez víkend.

Hviezdou stretnutia sa stal 23-ročný španielsky útočník Rafael Mir Vicente, ktorý strelil oba góly hostí. Za posledné štyri zápasy strelil už štyri góly. Aktuálne je s desiatimi gólmi najlepší strelec tímu a ôsmy najlepší kanonier súťaže.

Člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie Denis Vavro nastúpil ako striedajúci hráč na konci prvého polčasu a dobre zapadol do defenzívy hosťujúceho tímu.

Dvadsaťštyriročný futbalista odohral už tretí zápas v španielskej La Lige za sebou, pripísal si prvé víťazstvo.

Tabuľka La Ligy

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Vavro odohral viac ako polčas, Huesca s ním udržala čisté konto