Real prehral v poslednom zápase s Betisom, Messi dal dva góly za dve minúty

Real Madrid prehral na domácom trávniku s Betisom.
Real Madrid prehral na domácom trávniku s Betisom. (Autor: SITA)
SITA|19. máj 2019 o 14:32

Pre Real sa sezóna skončila.

MADRID. Futbalisti Realu Madrid prehrali v nedeľnom stretnutí záverečného 38. kola najvyššej španielskej súťaže na vlastnom štadióne s Betisom Sevilla 0:2.

O góly hostí sa v druhom polčase postarali Loren a Jese. Real obsadil v tabuľke tretiu pozíciu, Betis skončil desiaty.

Majstrovská FC Barcelona v záverečnom ligovom dueli celej sezóny remizovala na pôde Eibaru 2:2. O oba presné zásahy Barcelony sa postaral Lionel Messi, za domácich sa presadil Marc Cucurella a Pablo De Blasis.

Katalánci zvíťazili v tomto ročníku La Ligy o 11 bodov pred druhým Atleticom Madrid. Eibar sa umiestnil na 12. priečke.

Messi dal celkovo 36 gólov v La Lige v tejto sezóne a suverénne sa stal kráľom strelcov.

La Ligy 2018/2019: 38. kolo - nedeľa

• Real Madrid - Betis Sevilla 0:2 (0:0)

Góly: 61. Loren, 75. Jesé Rodríguez

• SD Eibar - FC Barcelona 2:2 (2:2)

Góly: 20. Cucurella, 45. De Blasis - 31. a 32. Messi

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Real prehral v poslednom zápase s Betisom, Messi dal dva góly za dve minúty