Real vyhral na ihrisku súpera o tri góly. Casemiro dostal červenú kartu

Gólová radosť hráčov Realu Madrid.
Gólová radosť hráčov Realu Madrid. (Autor: TASR/AP)
TASR|10. mar 2019 o 15:09

Futbalisti Realu otáčali zápas.

MADRID. Hráči Realu Madrid zvíťazili na ihrisku Valladolidu pohodlne 4:1. Real si trojbodovým ziskom napravil chuť z minulotýždňovej ligovej prehry proti FC Barcelona (0:1) aj napriek tomu, že v 29. min sa ujali vedenia domáci zásluhou Anuara Mohameda Tuhamiho.

A to futbalisti Valladolidu v úvode zápasu zahodili penaltu. Futbalisti Realu dokázali duel otočiť aj zásluhou dvoch gólov Karima Benzemu v druhom polčase, pričom jeho prvý presný zásah padol z pokutového kopu.

Madridský tím je aj po nedeľňajšej výhre v priebežnej tabuľke súťaže naďalej na 3. mieste s 51 bodmi. Na lídra z Barcelony stráca už 12 bodov.

Futbalisti Celty Vigo podľahli Betisu Sevilla 0:1. Trénerovi Franciscovi Escribovi tak nevyšiel debut na lavičke domácich. O víťazstve Betisu rozhodol v 80. minúte Jese.

Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka odohral v drese Celty celý zápas bez zápisu do štatistík.

La Liga 2018/2019: 27. kolo - nedeľa - sumár:

Celta Vigo - Betis Sevilla 0:1 (0:0)

Gól: 80. Jese

/S. Lobotka za domácich odohral celý zápas/

FC Girona - FC Valencia 2:3 (1:1)

Góly: 22. Ramalho, 83. Stuani (z 11 m) - 14. Guedes, 53. Parejo, 90. Torres, ČK: 72. Roncaglia (Valencia)

Levante - Villarreal 0:2 (0:0)

Góly: 90.+ Rober (vlastný), 90.+ Chukwueze

FC Sevilla - San Sebastián 5:2 (1:1)

Góly: 48., 58. a 61. Ben Yedder, 25. Pablo Sarabia, 69. Mikel Oyarzabal (vlastný) - 28. a 77. Mikel Oyarzabal (druhý z pok. kopu)

Real Valladolid - Real Madrid 1:4 (1:1)

Góly: 29. Tuhami - 51. a 59. Benzema (prvý z 11 m), 34. Varane, 85. Modrič, ČK: 80. Casemiro (Real)

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Real vyhral na ihrisku súpera o tri góly. Casemiro dostal červenú kartu