Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

Oktagon 28: Kalašnik ukončil "šialenca" Jungwirtha, ten vydržal nemožné

(Zdroj: Oktagon MMA)
Vladimír Bilohuščin|25. sep 2021 o 21:36 (aktualizované 25. sep 2021 o 21:43)

Nemec držal neuveriteľných 40 sekúnd.

PRAHA. Jedným z čiernych koní a ašpirantov na súboj večera bol nepochybne stret nemeckého bojovníka Christiana Jungwirtha a domáceho Andreja Kalašnika. V tomto súboji sa očakávala brutálna sila na jednej strane a precízna technika na strane druhej. 

Priebeh zápasu

1. kolo

Expresný zápas, inak sa nedá nazvať precízny výkon, ktorý ukázal Andrej Kalašnik. Ten sa po presnom údere ocitol na zemi a čistým škrtením dokázal ukončiť nemeckého bojovníka. Všetka česť Jungwirthovi, ktorý v pozícii vydržal tak dlho, že s trochou nadsázky môžeme hovoriť o svetovom rekorde. 

Výsledok: Andrej Kalašnik ukončuje súboj škrtením v prvom kole

Slová víťaza: Chcel si ma hodiť, ale v tom som skúsený a zakontroval som to. Veľa ľudí mi hovorilo, že som si zobral veľké sústo, nikto mi neveril. Chcem povedať iba jedno, že vám odpúšťam. Všetci mi hovorili, že ho nikto nikdy neukončil a to ma motivovalo. 

Vladimír Bilohuščin
Vladimír Bilohuščin je zakladateľ webu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA, kde pôsobil viac ako 5 rokov na poste šéfredaktora. V marci 2021 prešiel spolu s celou redakciu do Sportnetu, kde sa venuje MMA a ďalším bojovým umeniam. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Súvisiace články