Jedna výhra, jedna prehra. Slovenskí hokejbalisti odohrali dva zápasy s Čechmi

Momentko zo zápasu Slovensko - Česko.
Momentko zo zápasu Slovensko - Česko. (Autor: Web/Hokejbal.sk)
TASR|10. dec 2023 o 18:11

Oba zápasy muselo rozhodnúť predĺženie.

ŽILINA. Slovenskí hokejbalisti odohrali cez víkend v Žiline dva zápasy proti vicemajstrom sveta z Česka.

V prvom dueli prehrávali už 0:4, no v tretej tretine sa im podarilo vyrovnať a v predĺžení rozhodol o ich triumfe Martinusík.

V odvete zvíťazili Česi 4:3 po nájazdoch.

Prípravavné zápasy hokejbalistov s Českom:

Slovensko - Česko 5:4 pp (0:2, 0:2, 4:0 - 1:0)

Góly: 32. Sobol (Martinusík), 34. Martinusík (Mitra, Sobol), 35. Hryzák (Korbáš), 38. Hryzák (Holaza, Straka), 46. Martinusík (M. Gajdoš) - 4. Bláha (Pala), 6. Langr (Bílý), 16. Bečka (Kucharčík), 23. Čejka

Slovensko - Česko 3:4 pp a sn (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 24. Straka (Martinusík), 37. Štefanka (Šatka), 44. Štefanka (Gajdoš, Holaza) - 14. Stupka, 19. Bureš (Diviš, Král), 32. Čejka (Kucharčík, Pala), rozh. nájazd Zvonek

Domov»Halové športy»Hokejbal»Jedna výhra, jedna prehra. Slovenskí hokejbalisti odohrali dva zápasy s Čechmi