Topoľčany odohrali prvý domáci duel, proti Dubnici získali len bod

Rozhodujúci gól strelil Ondrej Mikula.

Slovenská hokejová liga - 10. kolo

Topoľčany - Dubnica 1:2 pp (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 15. Tomala (Cápay, Gergel) - 23. Tábi (Ondruš), 63. Mikula (Ondruš, Tábi)

Rozhodovali: Valachovič, Moller - Holienka, Hercog, vylúčení na 2 min: 2:3, navyše: Bystričan (Topoľčany) 5 min za vrazenie na mantinel, presilovky: 0:1, oslabenia 0:0, 436 divákov

TOPOĽČANY. Hráči Spartaka Dubnica zvíťazili v utorňajšom zápase 10. kola Slovenskej hokejovej ligy na ľade HC Topoľčany 2:1 po predĺžení.

Domáci sa síce v 15. minúte ujali vedenia po góle Timoteja Tomalu, ale pred 436 divákmi sa pri svojej domácej premiére víťazstva nedočkali.

V druhej tretine najskôr vyrovnal v presilovke Lukáš Tábi a v predĺžení sa asistenciou podieľal na víťaznom góle Ondreja Mikulu.

Dubnica sa piatym víťazstvom v sezóne posunula v tabuľke na siedme miesto, Topoľčany sú posledné s chudobnými štyrmi bodmi a jedinou výhrou.

Tabuľka SHL

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Topoľčany odohrali prvý domáci duel, proti Dubnici získali len bod