NHL: Slafkovský si pripísal 15. bod v sezóne, z výhry sa však netešil

Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens: ONLINE prenos zo zápasu NHL.
Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens: ONLINE prenos zo zápasu NHL. (Autor: Sportnet)
Sportnet|10. jan 2024 o 20:00

Sledovali ste ONLINE prenos zo zápasu zámorskej NHL: Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens.

PHILADELPHIA. Hokejisti Philadelphie Flyers privítali na domácom štadióne v rámci základnej časti NHL tím Montreal Canadiens.

V drese hostí nechýbal slovenský útočník Juraj Slafkovský, ktorý dovtedy v sezóne nazbieral 14 kanadských bodov za 4 góly a 10 asistencii.

Kde sledovať v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Vo Wells Fargo Center sa podieľal na druhom góle Montrealu. Najskôr bol ohlásený za strelca gólu, no napokon mu pripísali "len" asistenciu.

Canadiens mali zápas dobre rozohraný, v prvej tretine viedli 2:0, ale napokon domácemu tímu podľahli 2:3 po samostatných nájazdoch.

Hokej ste sledovali naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens dnes (hokej, NHL, Juraj Slafkovský, výsledky, štvrtok, NAŽIVO)

NHL  2023/2024
11.01.2024 o 01:00
Philadelphia
3:2
(1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)
66' minúta
Ukončený
Montreal
Prehľad
Góly a asistencie: 16. Tippett (Konecny, Couturier), 29. Frost (Drysdale, Foerster), rozh. náj. Couturier – 2. Monahan (J. Barron, Guhle), 12. Savard (Pezzetta, Slafkovský). Diváci: 18 238.
Statistika
Střely na bránu: 39 – 19 | Přesilová hra: 1/2 – 0/1 | Trestné minuty: 2 – 4

Kdo se postavil do brankoviště?
Samuel Ersson (PHI) – 17 zákroků, 2 OG, úspěšnost 89,5 %, odchytal 65:00
Cayden Primeau (MTL) – 37 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,5 %, odchytal 65:00

Česká a slovenská stopa
Juraj Slafkovský (MTL) – 0+1, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 19:08

Tři hvězdy utkání
1. Sean Couturier (PHI) 0+1
2. Morgan Frost (PHI) 1+0
3. Cayden Primeau (MTL) 37 zákroků
Konec zápasu.
goalV samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.
Autorem vítězné branky je SEAN COUTURIER.
Jesse YLÖNEN neproměňuje.
Bobby BRINK neproměňuje. Blafák nedotáhl.
Cole CAUFIELD neproměňuje. Betonem zneškodnil brankář.
Travis KONECNY neproměňuje. Trefil tyčku.
Nick SUZUKI neproměňuje. Brankář ho vybruslil a hráč nezakončil.
Sean COUTURIER proměňuje. Počkal si na pohyb brankáře, a pak poslal puk do branky.
Samostatné nájezdy začínají.
Následovat budou nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:03
Jamie Drysdale neprostřelil brankáře soupeře, hra pokračuje dál.
64:00
Začala poslední minuta prodloužení.
63:28
Morgan Frost se dostal do dobré příležitosti, ale ztroskotal na brankáři. Cayden Primeau se vyznamenal.
63:07
Hra tři na tři mnoho šancí nenabízí.
62:45
Cayden Primeau zastavil šanci soupeře, následně se píská zakázané uvolnění.
62:30
Travis Konecny hledal spoluhráče, ale Sean Couturier minul kotouč.
62:16
Sledujeme opatrný hokej v prodloužení.
61:09
Cayden Primeau kryje kotouč poté, co pálil Scott Laughton. Bude se vhazovat.
61:00
Jamie Drysdale rozehrává od své branky, minuta z prodloužení je pryč.
60:40
Jake Evans nedokázal nic vymyslet před brankou soupeře.
60:27
Domácí mají kotouč pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet.
60:01
Začalo prodloužení.
Základní hrací doba nerozhodla, uvidíme prodloužení.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:00
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
58:29
Morgan Frost po individuální akci zakončoval nepřesně bekhendovou stranou hokejky.
58:08
Cole Caufield motal hlavu obraně soupeře, ale ani on se nyní nedostal do střelecké pozice.
57:34
Samuel Ersson kryje kotouč buly před jeho brankou.
57:08
Michael Matheson rozehrává jako obránce od své branky, následně se jeho kolegové pokusili přenést hru před branku, ale nedokázali vypálit.
55:55
Canadiens rozehrávají od své vlastní branky, Josh Anderson měl velkou šanci, ale Samuel Ersson zastavil kotouč.
55:01
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.
54:22
Střelecky vedou domácí 28:15, ale stav zápasu je stále nerozhodný.
53:45
Cameron York pálil, jeho pokus zblokoval soupeř do ochranné sítě. Dobrá defenzivní hra hostů.
52:50
Juraj Slafkovský hledal přihrávkou spoluhráče, ale následný střelecký pokus končí vedle branky.
51:47
Domácí hráči měli další velkou šanci, ale brankáři Canadiens pomohla branková konstrukce.
50:01
Komerční přestávka v polovině třetí třetiny.
49:33
Sean Couturier se sice dostal do střelecké pozice, ale Cayden Primeau naprosto v pohodě zastavil jeho projektil.
48:50
Jake Evans byl sice volný v rohu hrací plochy, ale spoluhráči na něj kotouč nedostali.
48:24
Jesse Ylönen sice nabral rychlost ve středním pásmu, ale do zakončení se dostat nedokázal. Dobře si počínala obrana.
47:29
Vhazovat se bude ve středním pásmu, sledujeme poklidnou pasáž hry. Střelecky vedou domácí 21:15.
46:01
Komerční přestávka.
45:46
Hraje se rychlý hokej, Joel Farabee zkoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale rána nebyla přesná.
45:17
Samuel Ersson si poradil se střelou, kterou vyslal soupeř od modré čáry.
45:00
Montreal rozehrává od své branky, sledujeme rychlejší pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji před branku.
44:06
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, mnoho šancí k vidění aktuálně není.
41:00
Brendan Gallagher kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, výsledkem jejich snažení je hodně nepovedený pokus.
40:44
Josh Anderson se dostal do zakončení, ale brankáře prostřelit nedokázal.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:06
Jamie Drysdale vypálil po rychlé akci, Sean Monahan jeho pokus výborně dokázal zblokovat.
39:00
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:24
Jayden Struble trefil střelou z kruhu pouze soupeře, domácí následně otáčejí směr hry.
38:04
Montreal se dostal do útočného pásma, ale rána od modré čáry byla zblokovaná. Gólman zasahovat nemusel.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, střelecky vedou domácí 17:7.
36:16
Hosté v plném počtu.
36:00
Hosté vyhazují přes všechny čáry a oslabení zvládají velmi dobře.
35:36
Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže se propracovat do výraznější šance.
34:27
Jamie Drysdale rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.
34:16
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens:
David Savard – 2 min., držení.
34:06
33:43
Špatná rozehrávka domácích znamená ofsajd, a tak se bude vhazovat znovu ve střední třetině.
33:39
Po ofsajdu Flyers se bude vhazovat ve středním pásmu.
Rasmus Ristolainen ani Owen Tippett nedokázali proměnit své dobré střelecké pozice, brankář zasahovat nemusel.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v zápase, Samuel Ersson byl připravený a poradil si se střelou soupeře.
28:30
28:30
goalPhiladelphia právě vstřelila branku!
Domácí celek vyrovnává stav zápasu na 1:1, střelou ze střední vzdálenosti se prosazuje MORGAN FROST. Jamie Drysdale má první bod v novém angažmá. Asistence: Jamie Drysdale a Tyson Foerster.
28:17
Domácí celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
28:01
Jordan Harris – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
27:40
Sledujeme klidnější pasáž hry, střeleckou převahu mají hokejisté Flyers.
27:07
Hra je nyní přerušena, branka Montrealu byla posunutá.
26:53
Juraj Slafkovský šikovně zblokoval střelecký pokus, který vyslal Rasmus Ristolainen. Komerční přestávka.
25:52
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
24:22
Owen Tippett pálil znovu a tentokrát jeho pokus kryje Cayden Primeau. Bude se vhazovat.
24:04
Owen Tippett se z ničeho nic dostal ke střele, jeho pokus z velké dálky míří mimo branku.
23:39
Juraj Slafkovský měl pěknou akci, jeho blafák nebyl dotažený do úspěšného konce.
23:17
Cole Caufield se propracoval po rychlé akci do střelecké pozice, ale jeho akci chybělo přesnější zakončení.
22:22
Joel Farabee se vrátil do svého obranného pásma, odkud rozehrává na spoluhráče. Domácí se rychle dostali z pásma.
21:50
11:3, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, sledujeme v úvodu třetiny klidný hokej.
20:01
Utkání pokračuje druhou třetinou, Flyers se rychle dostali do útočného pásma, ale střela nebyla povedená.
20:01
Začala druhá třetina.
20:00
První třetina skončila.
19:21
18:47
Obrovskou šanci domácí neproměnili, z hranice brankoviště nedokázali prostřelit ležícího brankáře.
18:18
V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina tohoto utkání, ve kterém jsme zatím viděli tři branky.
15:41
15:41
Domácí celek z ničeho nic dává kontaktní branku, ránou z ostré pozice se dokázal nyní prosadit dobře hrající OWEN TIPPETT. Asistence: Travis Konecny a Sean Couturier.
15:01
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, Canadiens rozehrávají od své branky.
14:18
Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat do šancí.
14:00
Morgan Frost mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, které bylo nepřesné.
13:14
Sledujeme rychlou pasáž hry, střelecky vedou domácí 6:2, ale prohrávají o dvě branky.
11:28
11:28
goalMontreal právě vstřelil branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, po střele od modré čáry si kotouč do vlastní branky tečoval jeden z hráčů. Autorem branky je nakonec DAVID SAVARD. Asistence: Michael Pezzetta a Juraj Slafkovský.
11:04
Sean Walker to zkoušel samostatně, ale nedokázal vypálit. Následný pokus o přihrávku na kolegu nebyl povedený.
10:24
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.
09:42
Při vlastním oslabení ujel soupeři a do zakončení se dostal jeden z domácích. Pokus o střelu nevyšel.
09:05
Juraj Slafkovský sice kombinoval v útočném pásmu, ale do zakončení se nedostal.
08:44
Hostující celek hraje přesilovku, usadil se před brankou soupeře, kde se pokouší něco vymyslet.
08:24
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
Tyson Foerster – 2 min., krosček.
07:20
Joel Farabee měl před sebou odkrytou část branky, ale jeho pokus končí vedle, domácí hráč neuspěl.
07:01
Nick Suzuki rozehrává od své branky, následně se dostal do zakončení, ale s jeho pokusem si poradil brankář.
06:47
Owen Tippett nahodil kotouč na brankáře, komerční přestávka.
06:13
Hraje se především ve středním pásmu, kde probíhají souboje o kotouč. Ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení.
04:52
1:3, tak aktuálně vypadá statistika střel na branku, v tomto směru sledujeme klidný hokej.
03:50
Hosté vyhráli buly ve svém pásmu, rychle se dostali před branku soupeře, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ.
03:40
Sledujeme klidnější pasáž hry.
03:09
Michael Matheson rozehrává od své branky, oba kluby střídají a na led míří odpočinutí hráči.
01:29
01:29
Hostující celek se ve druhé minutě utkání dostává do vedení, prosazuje se povedenou střelou SEAN MONAHAN. Asistence: Justin Barron a Kaiden Guhle.
01:29
Justin Barron vedl zajímavou akci svého celku, ale jeho rána však míří vedle.
01:03
Sean Walker vyslal jako obránce dobrou střelu, se kterou si dokázal poradit Cayden Primeau.
00:49
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude před brankou hostujícího celku.
00:11
Tyson Foerster se propracoval do zakončení, s jeho pokusem si snadno poradil brankář soupeře.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Philadelphia Flyers: Ersson (Hart) – Sanheim, York, Se. Walker, Ristolainen, Seeler, Zamula – Farabee, Couturier, Konecny – Tippett, Frost, Atkinson – Foerster, Laughton, Hathaway – Poehling, Brink.

Montreal Canadiens: Primeau (Allen) – Matheson, Savard, Guhle, J. Barron, Struble, Harris – Caufield, Suzuki, Slafkovský – Jos. Anderson, J. Evans, Gallagher – Heineman, Monahan, Ylönen – Pezzetta, Stephens, Armia.
Zápas brzy začne.
Nastupují proti sobě dva kluby Východní konference. Lepší výchozí pozici mají domácí hráči, kteří jsou v tabulce na sedmé pozici se 46 body. Z posledních pěti zápasech tým bodoval ve dvou, vyhrál jediný. Porazil Flames 3:2. Montreal neprožívá povedenou sezonu, po 39 zápasech má stejný počet bodů a v tabulce je až třináctý. Poslední mač vyhrál, porazil Rangers 4:3 po nájezdech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Philadelphia Flyers a Montreal Canadiens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tabuľky NHL

Východná konferencia:

Západná konferencia:

Domov»Hokej»NHL»NHL: Slafkovský si pripísal 15. bod v sezóne, z výhry sa však netešil