Pardubiciam nevyšiel zápas v Nemecku, podľahli gólom v posledných minútach

HC Dynamo Pardubice
HC Dynamo Pardubice (Autor: HC Dynamo Pardubice)
TASR|15. sep 2024 o 19:12

Bezuška asistoval na gól Osvienčimu.

BRATISLAVA. Hokejisti poľského klubu Re-Plast Unia Osvienčim vyhrali na ľade rakúskeho Klagenfurtu 5:4.

Slovenský obranca Peter Bezuška získal jeden kanadský bod, keď asistoval v 56. minúte pri víťaznom góle Hampusa Olssona.

Hostia prehrávali ešte v 48. minúte 1:4, no po úspešnom obrate si pripísali prvé víťazstvo v tejto sezóne Ligy majstrov.

Pardubice v treťom útoku s Matejom Paulovičom prehrali na ľade nemeckých Straubing Tigers 2:3.

Oba tímy tak majú momentálne po dve víťazstvá a domáci sú deviati, o bod pred českým klubom. Salzburg rozhodol o víťazstve 4:2 na ľade ZSC Lions už v úvodnom dejstve.

Liga majstrov - 4. kolo:

ZSC Lions - EC Red Bull Salzburg 2:4 (0:3, 1:1, 1:0)

Góly: 33. Malgin, 45. Kinnunen - 3. Hochkofler, 12. Schneider, 14. Murphy, 26. Thaler

Straubing Tigers - HC Dynamo Pardubice 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Góly: 10. Zimmermann, 43. Samanski, 57. Brandt - 15. Zohorna, 40. Musil

KAC Klagenfurt - Re-Plast Unia Osvienčim 4:5 (2:0, 1:1, 1:4)

Góly: 11. Bischofberger, 12. Hundertpfund, 35. Obersteiner, 43. Maier - 32. Ahopelto, 48. Dziubiňski, 49. Olsson-Trkulja, 51. Karjalainen, 56. Olsson (BEZUŠKA)

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Liga majstrov»Pardubiciam nevyšiel zápas v Nemecku, podľahli gólom v posledných minútach