Skalica sa vrátila do hry o finále, v Martine uspela po predĺžení

Sportnet, TASR|28. mar 2022 o 21:00

Víťazný gól strelil Bulat Galimov.

SHL - 3. zápas semifinále play off

Martin - Skalica 2:3 pp (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)

Góly: 38. Toma (Dírer), 47. Poliaček (Charvát, Dvořák) - 17. Vidovič (Janáč), 37. Džiošvili (Galimov), 63. Galimov (Džiošvili).

Rozhodovali: J. Konc ml., Adamec - Pribula, Riš, vylúčení: 3:1 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, 1789 divákov.

/stav série: 2:1/

MARTIN. Hokejisti HK iClinic Skalica zvíťazili v treťom zápase semifinále play off Tipos SHL na ľade Martina 3:2 po predĺžení a stav série znížili na 1:2.

Po dvoch domácich prehrách sa zverenci trénera Michala Ružičku ujali na ľade súpera vedenia 2:0, ale strelecky aktívnejší Martinčania gólmi Lukáša Tomu a Františka Poliačeka dokázali skóre vyrovnať.

Napokon muselo o víťazovi stretnutia rozhodnúť až predĺženie. To sa hralo vo formáte troch proti trom a trvalo len dve minúty a deväť sekúnd.

Hostia sa dostali do prečíslenia, Bulat Galimov posunul puk na Vladislava Džiošviliho a ten pálil z priestoru medzi kruhmi. Domáci brankár dokázal jeho pokus vyraziť, ale pohotový Galimov z ťažkého uhla poslal puk do siete.

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Skalica sa vrátila do hry o finále, v Martine uspela po predĺžení